• ~sed
    2015-09-15 09:18
    Trzeba wreszcie spróbować wywrzeć nacisk na tę, podobno, publiczną telewizję. Oni wręcz bojkotują tak ważne wizyty. Nie rozumiem dlaczego kiedyś można było ogłosić, że telewizja kłamie a dziś pozwalamy na takie nędzne manipulacje i przemilczenia. Trzeba ogłosić też bojkot takich audycji a w każdym programie na żywo głośno wskazywać na te dziwne wyb(i)orcze traktowanie nawet Prezydenta. To już dawno przestało być tylko żałosne, to jest wyjątkowo szkodliwe też dla odbioru tak ważnych instytucji państwowych.
  • ~xxx
    2015-09-15 09:24
    A szczujnie (Zetka, tnv itp) już od rana przypuściły atak, że PAD znów wylewa łzy na Polskę, Olejnik i rezydentka państwa polskiego Walz (pochodzenia wiadomego) uzewnętrzniały się jak A. Duda może tak brzydko mówić o Polsce, gdzie tu mamy kraj mlekiem i miodem płynący na zielonej wyspie kwitnącej normalnie... czy ktoś może udowodnić coś tym pseudodziennikarzom by przestali wreszcie szczuć - przecież oni nie robią tego z własnej inicjatywy (no może Olejnik Lis to tak, ale czy mogą być aż tak zaślepieni)?
  • ~Polacy! Przestańcie sami sobie pluć w pysk!
    2015-09-15 09:28
    Panie Prezydencie!
    Najpierw trzeba w Polsce zrobić porządek i nie dopuszczać do rujnowania jej wizerunku przez rozmaite gnidy w rodzaju Grossa i jego krajowych pomagierów!

    Uczciwi i rozumni Żydzi mają na określenie typowych wśród żydów dewiacji świetne słowo - "miszigene"!

    Ale taki na przykład dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), w jednym swoim niedawnym tekście twiedzi z dumą i satysfakcją, że jest Iz rael czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!!
    I obydwa te teksty kornie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników!
    Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to nikczemny i chytry zbrodniarz Andrzej Duda pozbawił go takiej szansy - no bo za 10 lat Szewacha Weissa może już nie być wśród żywych!

    Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna żydowska chucpa i bezczelność albo starcze zawirowania mentalne?
    I że działa w pojedynkę i bez upoważnienia oraz osłony?
    Mam co do tego poważne wątpliwości!!!
  • ~tofik
    2015-09-15 09:21
    Zły to ptak, który własne gniazdo kala...
  • ~Szymek
    2015-09-15 10:16
    Barany pełowskie, mówienie prawdy to kapitał, na którym można budować!
    Prezydent Duda przyjechał do Londynu i nie uprawia ściemy o zielonej wyspie. My doskonale tutaj to rozumiemy. Każdy woli żyć swoim w kraju, ale nie pod rządami bandy z peło i psl.
  • ~emma2000
    2015-09-15 09:32
    Czy ktos nauczy wreszcie rozumu tego maliniaka-Dude?
    To skandal, zeby odstreczac ludzi od powrotu do Polski.
    Angielskie TV ryczy ze smiechu!
  • ~STANSIO
    2015-09-15 10:16
    JUZ WSZELKIEJ MASCI M E N D Y OPLUWAJĄ PANA PREZYDENTA ...ZA CO ? ŻE POWIEDZIAŁ PRAWDE ?...CO MIAŁ POWIEDZIEC JAK TUSK WRACAJCIE DO BEZROBOTNEJ POLSKI A POTEM SAM TUSK UCIEKŁ Z POLSKI ...POWIEDZIAŁ ZE PUKI ZRADZI S I T W A DLA NICH PRACY WARUNKOW NIE MA ...!!! T A K A JEST P R A W D A ... BRAWO
  • ~bobby x
    2015-09-15 09:40
    Oj czyżby duduś nie wierzył w rządy kaczego świra i jego sekty smoleńskiej ?
  • ~mirek
    2015-09-15 09:48
    PiSdęt Duda regularnie oczernia własny kraj. Ciemny lud wybrał plastikową kukłę, która - jak było do przewiedzenia - okazała się cymbałem
  • ~Hedonista
    2015-09-15 09:46
    Dlaczego ten Picuś Glancuś nie powie otwarcie . Wyjeżdżaliście bo PiS doszedł do władzy. Statystycznie najwięcej Was wyjechało za naszych krótkich rządów.Robię teraz wszystko żeby moja partia znowu doszła do władzy więc po co wracać skoro zaraz będziecie znowu uciekać.