• ~Kielczanin
    (2015-10-30 00:58)
    Jestem zaskoczony tym, że chociaż Chrystus mówi, że należy służyć wszytskim, to papież Franciszek uważa, że należy służyć tylko biednym, cierpiącym i zafrasowanym, a bogatym kapitalistom i kułakom nie.
  • ~Gadacz
    (2015-09-21 08:49)
    Papiez Franciszek jest ( po Chrystusie ) jedynym prawdziwym chrzescijaninem o jakim slyszalem. Jestem przekonany, ze prawdziwych chrzescijan jest wiecej i bylo ich wiecej w przeszlosci ale nie udalo mi sie spotkac zadnego przez 60 lat mojego zycia. Franciszek wyciaga przyjazna dlon do wszystkich ludzi, bez wzgledu na ich plec, rase, orientacje seksualna, przekonania religijne czy polityczne oraz taka lub inna przeszlosc. Stal sie przez to wrogiem nie tylko ultrakatolickich radykalow ale rowniez niemalej czesci ksiezy, biskupow i wiernych, zwlaszcza w bastionach fanatycznego pseudokatolicyzmu takich jak Polska. Jestem Polakiem a paiez Franciszek jest dla mnie prawdziwym bohaterem i wzorem chociaz sam nie wyznaje zadnej religii
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.