• ~Widac, ze Polska to niezle Piekielko.
    2015-09-24 13:41
    No to Polska pseudoreligia I Polacy pseudokatolicy maja przechlapane.
    Przed przyjazdem Papieza Franciszka do Polski, musza pochowac bogactwo Kosciolow w bunkrach okolic Walbrzycha, porobic dziury w dachach kosciolow I palacow, ZEBY cieklo I widac BYLO grzyba na scianach, zaczac jezdzic malymi Fiatami 126p. Tylko jak oni z tymi brzuchami do nich wejda?
  • ~nielubierzadzacych
    2015-09-24 14:12
    Biskupi przyjechali pewnie lepszymi furami niz papiez...
  • ~Koscielny co nigdy nie falszowal wody swieconej
    2015-09-24 15:50
    Papiezowi wzorem Jezusa Chrystusa najbardziej przystoi wozic sie na OSLE. I nie ma juz wiecej thematu w tym themacie.
  • ~eedek
    2015-09-24 16:54
    Ciekawe ile Fiat odpalił Watykanowi za tę "reklamę"?
  • ~Szyba
    2015-09-24 14:32
    A ja pytam , czemu ma służyć ta papieska manifestacja ? Coś chce nam pokazać , pytanie tylko co ? Przecież jazda tym małym autkiem , amerykańskiego podatnika kosztuje dużo więcej niż przejazd papieża opancerzoną limuzyną ! Ile setek ochroniarzy musiało narażać swoje życie dla papieskiego kaprysu !?
    Ja tych prymitywnych papieskich manifestacji nie kupuję .
  • ~Chato
    2015-09-24 13:49
    Celebryta na wycieczce,za pogłówne wierzących.
  • ~:-D
    2015-09-24 17:18
    "mały" - ktoś nie widział chyba 500L i jego ceny w pełnej opcji.
  • ~aw
    2015-09-24 14:30
    ten kto pisał ten artykuł powinien się douczyć Papież jechał fiatem 500 L to całkiem spory samochód .w srodku jest więcej miejsca niż np. w moim volvo S60
  • ~xxx
    2015-09-24 16:44
    Bardzo dobry przykład!!Qui pro quo samochody czołgi 5-cio litrowe chyba po to żeby emitować do atmosfery więcej CO,CO2 i NO3!!!
  • ~brawo
    2015-09-24 18:26
    Franciszek jest super, lewacy go nienawidza, bo mlodzi ciagna do niego a nie do zydoliberalnego kolchozu