• ~mar
    2015-10-14 20:35
    Jeszcze nie zapomniałem, gdy rządowa i paltformiana urwysyńska propaganda zaprzeczała istnienia w Kijowie sił ultranacjonalistycznych...
  • ~Kac
    2015-10-14 21:13
    Faszystowskie ścierwa, a styropian włazi im w d... . Putin ma rację że chce to lać, trzeba mu pomóc lub co najmniej nie przeszkadzać.
  • ~Benek
    2015-10-14 20:09
    Hańba!!!, Hańba!!! i jeszcze raz Hańba...
  • ~marcelek
    2015-10-14 20:07
    czy wielki przyjaciel nacjonalistycznej części Ukrainy, niedouczony Komorowski, był zaproszony? Nie?!, o to wielkie faux pas! On chętnie by im dłonie uścisnął.
  • ~x
    2015-10-14 20:10
    Duda zamierza się jeszcze spotykać z Poroszenką?
  • ~Rusofob
    2015-10-14 21:09
    Na razie rosyjski żołniezi nie mają czasu , ale po zwyczięstwu w Syrji zwrócą na was uwagę.
  • ~Gawro
    2015-10-14 20:39
    Oho, nie skutkuje straszenie Polaków PiS-em, to trzema postraszyć Ukraińcami i UPA !!!
  • ~Hanys
    2015-10-14 23:06
    Nacionalisci,faszysci,rasisci wszystkich na syberie.
  • ~jak dobrze miec sasiada normalnego
    2015-10-15 07:26
    Tak, chce graniczyc z Rosja, nie z ukraina, ktora rzedza wszyscy, tylko nie ukraincy. CIA, Mossad, Prawy sector, Banda UPA I temu podobni. Z takiego sasiedztwa nic dobrego nie wyniknie dla Polski.
  • ~józwa butrym
    2015-10-15 08:25
    O co mieć pretensje do Ukraińców ? Nasi Prawdziwi Polacy też łażą iwykrzykują różne bzdury i zmawiają " 5 berów " podnosząc dłonie jak Hans Klose.Inni jeszcze bardziej Prawdziwi panią Tokarczuk odsądzają od czci i wiary ,i to jest dobrze ? Żyję co raz bardziej przekonany ,że Stwórca dał nam piękny kawałek bogatej ziemi i przez pomyłkę zasiedlił potomkami Kalego ? Wszyscy musieć nas kochać ,podziwiać, hołubić i odmawiać do nas modły (bo mieliśmy swojego papieża ). My innych powinniśmy traktować ja wyraził się niejaki Korwin Mikke "śmieci ludzkie".Świat przed nami na kolana !