• ~derwisz
    2015-11-04 17:17
    Widzicie Polacy.Jeżeli mamy dość odwagi ,to nawet Ruscy się nas boją.
    Dostali w dupę i zwiewali aż do Moskwy.Czas to powtórzyć..
  • ~Archer
    2015-11-04 16:51
    Ach, zeby tak jeszcze raz...
    ... puscic Moskwe z dymem.
  • ~Niet died maroz
    2015-11-04 16:31
    Rosjanie swietowali do tej pory rocznice wydarzenia o ktorym na calym swiecie slyczano. Teraz im Putin papke z mozgu zaczal robic i na sile znalazl im "nowe swieto" sprzed ponad 400 lat , zeby rosyjscy oligarchowie wraz z Putinem i Miedwiediewem mogli sie plawic w bogactwie, ktore na rozkradaniu rosyjskiego spoleczenstwa uzyskali. Ciekawe czy Rosjanie kiedys zdobenda sie na odwage, zerwa z dyktatura i beda mieli prawdziwa demokracje ?
  • ~PATRIOTA
    2015-11-04 17:39
    Polska powinna swietowac BITWE WARSZAWSKA W 1920 ROKU - BITWA, KTORA URATOWALA CYWYLIZACJE EUROPEJSKA. GDYBY POLACY PRZEGRALI BITWE O WARSZAWE - BARBARZYNSKIE BOLSZWEICKIE HORDY ZATRZYMALY BY SIE W HISZPANI. TO NASZA WIELKA ROLA - OBRONY ZACHODNIEJ CYWILIZACJI PRZEZ MONGOLSKO-RUSKIMI BARBARZYNCAMI...
  • ~CICHA WODA
    2015-11-04 16:01
    CZYSTE KPINY SOBIE ROBIA
  • ~eedek
    2015-11-04 16:47
    Ale mają problemy. Polacy na Kremlu nie mieli nic wspólnego z okupacją. Nie zdobyli Moskwy tylko zostali zaproszeni przez rosyjskich bojarów (magnatów) jako rezultat ówczesnej sytuacji politycznej (wojna polsko rosyjska i zwycięstwa Polaków). Pewnie chcieli skorzystać z tego i usunąć ówczesnego cara.
  • ~spoko
    2015-11-04 17:20
    Wypędzenie Polaków z Kremla zapoczątkowało jednoczenie Rosji , początek mocarstwa gdyż od tego momentu skierowali sie na wschód . Dla przypomnienia Polacy złamali umowe żądając odejscia Rosji od prawosławia . Gdybyśmy pozwolili im zegać sie dwa razy na Placu Czerwonym byłby największy parking dla Polskich Fiatów a chłodnie z Polską Szynką byłyby na Syberii
  • ~Trzeźwy
    2015-11-05 04:40
    Ja uwazam że jest to po prostu chamskie, prowokujace, naciagane świeto! Pomyslec że mielibysmy obchodzić np dzień "wypedzenia" Niemcow, Austriakow, czy ruskich i za kazdym razem budzić wrogosc w nich? Ruscy najezdzali tyle narodow grabiac ich i mordując ze proba osadzenia na Kremlu Dymitra prawdziwego syna Iwana Groźnego jest dla nich najazdem na nich i tego z desperacji chwycili sie jak tonacy brzytwy. "Dzien" ich wyimaginowanej jednosci powinni nazwac dniem ruskiej hardosci i buty!
  • ~Wert
    2015-11-04 18:24
    Świat zaraz będzie świętować Wypedzenie Rosjan z Syrii
  • ~DUMNY
    2015-11-05 12:02
    No tak,Rosjanie świętują!A Polacy powinni jeszcze bardziej ŚWIĘTOWAĆ!Bo jesteśmy jedynym krajem który rządził na KREMLU!A tylu próbowało!