• ~obywatel
  (2015-11-10 08:59)
  1. Wśród tych ludzi ok. 2% stanowią wyszkoleni zabójcy Państwa Islamskiego.
  2. 75% - to mężczyźni w wieku poborowym.
  3. 80% tzw "uchodźców" w najbogatszych krajach UE nie chce pracować i żyje na koszt podatnika.
 • ~piotr_antywszystko
  (2015-11-10 09:40)
  "To wielka rzeka ludzi. Gdy się ją zatrzyma, momentalnie robi się powódź" - czyli za cnotliwy obrazek z barakamii mamy dac się zalac szambem po uszy.
  Tak na prawde jest wiele do zrobienia w naszym kraju - po latach niegospodarności mamy również własnych uchodzcow ekonomicznych - ludzie nie maja za co zyc, grzebią po śmietnikach i często to ci ludzie oddali swoje najlepsze lata Polsce i przyszłym pokoleniom, pracując w tragicznych warunkach zbudowali ten kraj od podstaw.
  Cnotliwy obrazek z arabami na mnie nie działa, sam jestem uchodzca i wiem ze oni nie pracują a jedynie zeruja na systemie - 15 dzieci i socjal, taka jest prawda. Tylko ze to polakow wytyka się palcami i pokazuje ze kradna/pija/niszczą kulturę innych państw i zabierają prace tubylcom.
  60 % arabskich dzieci w Niemczech w wieku przedszkolnym nie zna niemieckiego - czy to ma być ten nowy porządek swiata.
  Za kilka lat, nie chce generalizować ale chyba będzie lepiej zyc w korei polnocnej niż w Niemczech - to co się dzieje, przerasta ludzkie wyobrażenia, dzielnice do których strach wchodzić, gwałty, agresja - dlaczego media nie pokazuja prawdy a tylko się o nia ocierają.

  Komentarz nie narusza regulaminu, a jak dotychczas zdaje mi się ze mamy jakas tam wolność słowa w Polsce.
 • ~moher
  (2015-11-10 09:25)
  a niech wypierdzielają do siebie-tam jest ciepło i mogą się wyrzynać po gołym niebem.muslimy pied.lone
 • ~max
  (2015-11-10 09:29)
  czas odeslac .nie utrzymamy tych mlodych leni
 • ~addda
  (2015-11-10 09:39)
  Wysoki komisarz musi mieć wysoką pensję. Niech przytuli parę arabskich brodaczy może zrobią dobrze jego żonie.
 • ~POLKA
  (2015-11-10 09:10)
  WYWOLANY PRZEZ ANGELE MERKEL NIE KONSULTOWANY Z ZADNYM PANSTWEM UNII EUROPJESKIEJ EXODUS MILIONOW LUDZI PRZYBYWAJACYCH DO EUROPY W POSZUKIWANIU LEPSZEGO ZYCIA CZY SCHRONIENIA SIE PRZED WOJNA WINIEN BYC ROZWIAZNY ALE ODPOWIEDZIALNOSC ZA TYSIACE LUDZI KTORZY WYRUSZAJAC W TA DROGE NIGDY NIE DOTARLO DO CELU WINNO SPOCZYWAC NA OSBIEKTORA TEN KONFLIKT WYWOLALA ODSUNIECIE JEJ OD WLADZY NIE JEST WYSTARCZAJACE JESLI SIE CHCE BYC POLITYKIEM WYSOKIEJ KLASY NALEZY TEZ REPREZENTOWAC NAJWYZSZE STANDARDY KULTURY I SPOJRZENIA PLITYCZNEGO W PRZYSZLOSC UCHODZCCY MAJACY OZYWIC EUROPE NIEMIECKA NIE MOGA BYC NARAZENI PRZEZ BEZMYSKLNE DZIALANIE TZW POLITYKOW NA UTRATE ZYCIA.TERAZ KOW KONFLIT JEST KONFLIKIE LI TYLKO NIEMIECKIM I ZADNEGO INNEGO PANSTWA KONIC TEMATU.GROZENIE SZNATAZ JEST NIEUZSADNIONE DELIKATNIE MOWIAC
 • ~Lutek
  (2015-11-10 11:17)
  U siebie wodę bieżącą widzieli w rzece, tutaj jej nie muszą widzieć to nie wczasy, gość nie proszony, jak mu się nie podoba czas wracać
 • ~polski podatnik
  (2015-11-10 11:45)
  Niech wroca skad przyszli
 • ~Kobieta
  (2015-11-10 10:38)
  Moim zdaniem pomóc należy kobietom i dzieciom , a meżczyżni powinni wracać i walczyc o wolność swojego kraju.
 • ~ANNA
  (2015-11-10 14:00)
  Ja tu nie mam litosci dla biednych Syrow, nie walcza tam o swoj lepszy los, tam sa z Afgany z Iraku i najgorsze bandy z Epiopii z Erythrei ci to sa 100% zadni przesladowani to sa na poszukiwaniu walut, pozatym Pakistani ,i cala wieza Babel ,ACALA EUROPA TRAKTUJE TYCH S...vieli jak swiete krowy, otworzmy oczy, i powoli jest za pozno ta cholota bedzie nami dyrygowac. nie wierzcie ze nawet ci ktorzy sa juz w Polsce latami Maja inny Charakter,
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.