• ~nawigator
    2015-11-14 00:23
    Dlaczego sa polacy przeciwni temu naplywowi?, odpowiedz przyszla z Paryza
  • ~Aj waj
    2015-11-13 23:53
    Muzułmanie ubogacili kulturowo Paryż... ...czekamy na Berlin.
  • ~bart
    2015-11-14 00:50
    Między innymi wina merkel i holanda i innych polityków którzy zrobili burdel w europie i stworzyli dobry moment do zaistniałej sytuacji, powinni zostać osądzeni .
  • ~Relista
    2015-11-13 23:59
    Zobaczymy co się będzie działo w Polsce za jakiś czas...
  • ~aqq
    2015-11-14 00:51
    Ciekawe po którym zamachu przejrzą na oczy.
  • ~POstępowy
    2015-11-14 01:01
    60 ofiar, szok, straszne. Ale jak francuskie samoloty zrzucały bomby i rakiety na kraje arabskie i ginęło tysiące arabów to było ok. Moralność kalego, my mozemy mordować tysiące arabów bezkarnie, ale jeśli oni zamordują paru naszych obywateli to sa terrorystami.
    Co z setkami tysiecy zamordowanych arabów w wyniku interwencji USA? Jakim prawem ich zamordowano na ich własnej ziemi?
  • ~Normalny
    2015-11-14 13:10
    Najpilniejsza sprawa jest to ,by natychmiast odsunac od wladzy (min. w kilku krajach ludzi, ktorzy wykazali kompletna indolencje umyslowa i niezdolnosc do spelniania elementarnych obowiazkow wobec swoich narodow). Jak powola sie madrych i sprawnych umyslowo przywodcow, to oni b. szybko potrafia uporac sie z ta banda zagrazajaca ludzkosci!!!(glownie europy).
  • ~Patriota
    2015-11-19 13:00
    Zabawa w dobrego i złego policjanta wciąż trwa manipulują nami od 144 lat
    I,II Wojna Światowa została zaplanowana w XIX wieku za kilka lat nie będzie nauki już o wojnach.
    Europo strzeż się, zostałaś wciągnięta w zaplanowany konflikt zobacz sam niżej link
    xfill.cf/desant_islamu
  • ~juz czas na prawde
    2015-11-17 12:10
    Film "TerrorStorm" na YT (pl napisy) wyjasnia wszystko,kto jak i dlaczego to robi.Zamachy w NY i Londynie tez byly falszywe z punktu widzenia kto wydal polecenie zeby akurat tak sie stalo! Tylko ofiary sa prawdziwe...Na prawde warto obejrzec.
  • ~ir
    2015-12-14 18:59
    zemsta izraela