• ~złośliwy
    2015-11-21 14:24
    Wstyd!!! Centrum Unii Europejskiej z taką ostentacyjną wrogością do muzułmanów :-(
  • ~dobabuni
    2015-11-21 14:22
    Trzeba przyznac, ze Makreli i Putinowi wspaniale sie udalo wprowadzic zamet w UE, co jest prosta droga do jej rozpiepszenia
  • ~Robnad
    2015-11-21 14:28
    oni chcą nam zabrać "Schengen"?

    to my stawiajmy mur na granicy z Niemcami by się chronić przed tymi "Francuzami, Belgami , Holendrami, Niemcami czy Szwedami", a jak będzie mało, to w ramach pomocy w walce z terrorystami zbombardujmy Saint Denis, Molenbeek, Marxloh, Rinkeby, Husby czy Norsborg. he, he, he.
  • ~mar
    2015-11-21 16:36
    Każde państwo, powinno zadać sobie pytanie, na jakim etapie jest i na jakim chce się znaleźć. Znalazłem w necie taki o to wynik badań naukowych dot. pełzającej islamizacji.
    1. Kiedy populacja muzułmanów w jakimś kraju jest ok. 2%, ludność miejscowa traktuje muzułmanów jako miłującą pokój.
    2. Kiedy populacja wynosi 2-5%, muzułmanie rozpoczynają działalność roszczeniową, pobudzając też inne mniejszości lub grupy niezadowolonych.
    3. Począwszy od 5%, muzułmanie zaczynają się domagać nieograniczonych praw dla ludności islamskiej.
    4. Kiedy osiągają 10%, rozpoczynają szerzenie powszechnej anarchii, którą traktują jako środek pozwalający skarżyć się na warunki w tym państwie (np. rewolta miejska w Paryżu).
    5. Po osiągnięciu 20%, narody mogą spodziewać się przerażających wydarzeń w rodzaju tworzenia milicji, sporadycznych morderstw, podpalania kościołów, itp.
    6. Po osiągnięciu 40%, w państwie dzieją się masakry i ludobójstwa, ciągłe ataki terrorystyczne i nieprzerwana wojna wewnętrzna.
    7. Po przekroczeniu 60%, odbywają się bez ograniczeń prześladowania niewierzących, czystki etniczne, masakry i ludobójstwa.
  • ~rok2015
    2015-11-21 15:08
    tuskowi w to graj w POlsce sie nie chcialo nic robic to w brukselce mozna tez h u j e m gruchy zbijak i tak za to wezmie PIENIONDZE
  • ~Donuś nic ci się nie stało biedaku i twojej Małgośce?
    2015-11-21 15:27
    A gdzie nasz pupilek Donek skoro takie tam zamachy? Kto go ochrania? Wlazł pod kieckę Małgośce ze strachu?
  • ~do mar
    2015-11-21 17:18
    Doskonały komentarz. Pierwszy etap to udają prześladowanych , potem rosną w silę i terroryzują, w trzecim etapie przejmują kraj i prześladują wszystkich niewiernych. Dodam że niewierny to wyznawca innej religii, np. chrześcijanin. Natomiast ateista to zdecydowany wróg, i należy go zabić w imię Allacha.
  • ~EUropejczyk
    2015-11-21 18:14
    Poprawnosc polityczna owocuje - zrezygnowali choinki , maja terrorystow - wesolych swiat
  • ~auchan
    2015-11-21 17:22
    sami sobie zgotowali swoj los-ale to i tak iich nic nie nauczy oszolom zostanie oszolomem bez wzgledu na rzeczywistosc
  • ~ubogaceni inaczej
    2015-11-21 20:39
    fajnie, mają ten sramadam ja go tak chcieli.