• ~ccc
    2015-11-25 15:06
    Tym ludzim trzeba pomóc. Każdemu bilet powrotny do domu!
  • ~piotr_antywszystko
    2015-11-25 15:01
    Szczerze nie mam nic przeciw pomocy tym ludziom, ale niestety NIE w Europie. Jest to czysta hipokryzja - możemy sprowadzić ich tysiące ale to i tak nie zmniejszy tej falii. Należy ich odeslac i pomoc im na miejscu w ich kraju. Ewentualnie mogą się zachlastać - ale niech walcza o swoja wolność tam a nie przynoszą nam krwi na butach do naszych domow.
    Islam nie jest religja o czym wszyscy zapominają islam to system totalitarny skonstruowany do oszukiwania przeciwnika i zdobycia przewagi wszelkimi możliwymi metodami.

    P.S. Jak zawsze musze to napisac - sprzeciw przeciw natrętnym cenzorom dziennika. Komentarz jest zgodny z regulaminem a jego usuniecie oznacza ograniczanie wolności słowa - która jak mniemam w Polsce mamy.
  • ~wycieczka rekingowa do Europy
    2015-11-25 14:57
    Trzeba było siedzieć u siebie a teraz to wracać do siebie i walczyć o swoje. A nie tu jakieś roszczenia. Nikt wam tu nie kazał przyjeżdżać. Widać że macie co jeść i źle nie wyglądacie, a w Hiltonach i apartamentach nie ma co liczyć na mieszkanie.
  • ~pkp
    2015-11-25 15:04
    Ludzi trzeba traktować jak ludzi. A granica jest poto żeby była zamknięta.
  • ~obywatel
    2015-11-25 15:17
    No to ja też nie chcę pracować i chcę socjal na poziomie niemieckim albo szwedzkim.
  • ~Piotr S.
    2015-11-25 15:30
    Usta zaszyte, to nie jest normalne. Co to ma znaczyć? Wzbudzić naszą litość? Młode, silne, chłopaki, dlaczego nie walczycie w swoim kraju o wolność? Przecież Was tu już jest prawie milion. Przecież spokojnie razem moglibyście zgnieść to całe IS i mieć spokój. Jeżeli chcecie coś zmienić u siebie to walczcie o to u siebie. Nie uciekajcie. Polacy walczyli o swoją wolność o swój kraj. Macie zbyt roszczeniowe żądania. Tu w Europie trzeba ciężko na wszytko pracować, szczególnie w Polsce. Dostajemy za pracę mniej niż zasiłek w Niemczech...
  • ~piśor
    2015-11-25 15:40
    Chętnych na darmowy socjal od Europy jest 100 mln w Azji i 200 mln w Afryce.
    Każde wpuszczenie obcych do Europy to jest zachęta aby jeszcze liczniej tu przybywać.
  • ~liczyrzepa
    2015-11-25 15:16
    Jeśli dobrze policzyłem, to na tyle zdjęć są dwie kobiety i jedno dziecko.
    Ich zostawić, reszta do domu. A reszta wraca.
  • ~Macisław Płatow
    2015-11-25 15:32
    Wsadzić w samolot odesłać do Syrii,do Asada ,a On Ich ,,przytuli'
  • ~bicz na pełowską picz