• ~and
    (2015-11-28 14:06)
    My już też wschodnią granicę powinniśmy zabezpieczać!
  • ~USA
    (2015-11-28 13:35)
    W USA na granicy z Meksykiem jest mur i nikomu nie przeszkadza. Sensacji lewaki szukają.
  • ~Karol
    (2015-11-28 13:20)
    Mur, mur mur!! Wieloznaczność tego słowa tworzy manipulacje!
    Ogrodzenie lepiej brzmi ale oni mają inny cel.
    Nic to nie da! Społeczeństwa w calej europie nie chcą muzułmanów i tyle!
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-11-28 14:03)
    ciekawi mnie czemu policjanci różnych krajów nie mają oporów żeby pałować lub strzelać do swoich rodaków a nie pałują i nie strzelają do tego ciapatego bydła?
  • ~Jam
    (2015-11-28 15:06)
    "Ktoś" nawarzył piwa i nie wie co z nim zrobić. Migracja w kierunku Europy przybrała przebiega w sposób całkowicie niekontrolowany. Każde Państwo ma prawo bronić swoich interesów i decydować o uszczelnieniu granic w sytuacjach krytycznych.
    Nie jestem przeciwnikiem pomocy uchodźcom. Uchodźcom, nie emigrantom, których cel wejścia do Europy nie jest mi bliżej znany. Warunek: Muszą udowodnić, że są prześladowani w miejscu, skąd przybywają oraz że są chrześcijanami.
  • ~ot co
    (2015-11-28 13:45)
    Merkel z Putinem udaja ze cos robia dla tej biedy ,ktora wali jak woda.
    Tak naprawde nic nie robia ,tylko Merkel zaprasza ,to niech sie z nimi buja.
    Dla nich wazniejsze sa korzysci majatkowe kraju niz naprawde skuteczna pomoc aby mogli wrocic do swojego kraju.
  • ~horgan
    (2015-11-28 14:11)
    Jak zobaczyli Tuska u siebie po prostu stwierdzili, że nie ma innego wyjścia... nie wystarczy mieć dziadka w Wermachcie... straszyć to se rudy może Grasia po pijaku...
  • ~kamil
    (2015-11-28 13:17)
    Kiedys mielismy mury ,teraz powstaja nowe,wtedy odgradzalismy sie od swiata zachodniego,dzis nowy kolchoz europejski odgradza sie od trzeciego swiata,realny socjalizm zastapila enigmatyczna globalizacja,nazwana po imieniu przybiera postac neokolonializmu.
    To nowa forma wyzysku czlowieka przez czlowieka XXI wieku.
  • ~Sylwek
    (2015-11-28 14:03)
    Zobaczcie na facebooku: Buerger sagen nein. Niemcy przeciw polityce azylowej.
  • ~szeryf
    (2015-11-28 14:29)
    Przy całej sympatii dla prawdziwych uchodźców, powinniśmy przed wiosną i latem coś zrobić ze wschodnią granicą . Szczególnie z tą z Ukrainą. Cudu nie będzie , będą tysiące ludzi nie wiadomo skąd i nie wiadomo w jakim celu przybywających do Polski. Niech Polska samodzielnie, bez biurokratycznej unijnej machiny, zbuduje wzorcowy obóz dla uchodźców, ze szkołą ,szpitalem itd na terenie Turcji czy Jordanii (polskie wyposażenie i polski transport). Ja i myślę, że wielu moich rodaków chętnie będzie finansowało jego działanie .