• ~hanka
    (2015-12-04 09:51)
    Szykownie ubrane chlopaczki. I bardzo energiczne. Prawdziwy dodatek do europejskiego spoleczenstwa. Niemcy chetnie beda im placic utrzymanie przez nastepnych dziesiatki lat. Tak wygladaja prawdziwe ofiary wojny i meczenstwa....
  • ~and
    (2015-12-04 10:48)
    Sami młodzi gniewni. Angela Pandora Merkel obiecała, że ich przyjmie, zdradziła, a gniew narasta.
  • ~ccc
    (2015-12-04 11:01)
    Dlaczego Macedońska armia nie broni kraju przed inwazją? Amunicji do karabinów zapomnieli?
  • ~Anna.K
    (2015-12-04 11:27)
    Nie rozumiem mentalności tych przywódców na południu Europy!!!!!. To są najeźdźcy- nielegalni imigranci ekonomiczni i jak nie chcą podporządkować się decyzjom władz, to należ bezwzględnie użyć siły policyjnej, wojskowej , karabinów i innej broni oraz czołgów, by tą wojowniczą szarańczę przegonić raz na zawsze!!!
  • ~Slowak
    (2015-12-04 12:29)
    Osobiscie nie wpuscil bym ani emigrantow z Afganistanu!!! W zadnym wypadku!!! Wystarczy zrobic analyze przestepcow w UE za ostatnich 5 lat z punktu widzenia kraju pochodzenia czy religii, a zobaczymy pieknie jaki jest wzrost przestepcow z krajow muzulmanskich w przestepstwach jak gwalty na kobietach, narkotyki, handel ludzmi, morderstwa religyjne... Wystarczy popatrzyc co zrobil emigrant z Afganistanu nie tak dawno w Finlandii... Tego chcemy w calej Europie, a takze w srodkowej???? Nie mozna w zadnym wypadku ustapic UE w sprawie kwot!!! Dlaczego Polska nie dolaczyla sie w tej sprawie do Slowacji oraz Wegier (skarga)? Znow podwojna gra sojusznika?!
  • ~ondzio
    (2015-12-04 11:53)
    brak poszanowania prawa przez państwo w Grecji, Macedonii, Chorwacji itd skończy się dla tych państw tragicznie - jezeli przybywa w tak krótkim czasie rzesza tysięcy obcych, robią awantury, popełniaja przestępstwa i wykroczenia bez żadnych konsekwencji w formie aresztu, a w przypadku dalszych napaści w formie użycia broni to mamy koniec, albo postawienie tamy lecz nie przez policję, a wojsko bo tylko ryzyko utraty życia przez tych osadników coś może zmienic - wówczas efekt będzie taki że pójdą przez Ukrainę i Polskę więc najciekawsze dopiero przed nami
  • ~jan
    (2015-12-04 14:24)
    odsylac i to szybko .przeciez to terrorysci .zaraz zaczna domagac sie kasy domu i auta .juz krzycza bija
  • ~Stan
    (2015-12-04 15:17)
    I to jest prawdziwy obraz tej chołoty !
  • ~Co a palant z Der Dziennika
    (2015-12-04 09:43)
    Jakie "6 tyś" ? co to za durny skrót? Tyś pismaku to do jakiej szkoły chodził- niemieckiej ?
  • ~jan
    (2015-12-04 14:26)
    bandyci czemu policja nie strzela