• ~Co a palant z Der Dziennika
    (2015-12-04 09:43)
    Jakie "6 tyś" ? co to za durny skrót? Tyś pismaku to do jakiej szkoły chodził- niemieckiej ?
  • ~hanka
    (2015-12-04 09:51)
    Szykownie ubrane chlopaczki. I bardzo energiczne. Prawdziwy dodatek do europejskiego spoleczenstwa. Niemcy chetnie beda im placic utrzymanie przez nastepnych dziesiatki lat. Tak wygladaja prawdziwe ofiary wojny i meczenstwa....
  • ~and
    (2015-12-04 10:48)
    Sami młodzi gniewni. Angela Pandora Merkel obiecała, że ich przyjmie, zdradziła, a gniew narasta.
  • ~ccc
    (2015-12-04 11:01)
    Dlaczego Macedońska armia nie broni kraju przed inwazją? Amunicji do karabinów zapomnieli?
  • ~Anna.K
    (2015-12-04 11:27)
    Nie rozumiem mentalności tych przywódców na południu Europy!!!!!. To są najeźdźcy- nielegalni imigranci ekonomiczni i jak nie chcą podporządkować się decyzjom władz, to należ bezwzględnie użyć siły policyjnej, wojskowej , karabinów i innej broni oraz czołgów, by tą wojowniczą szarańczę przegonić raz na zawsze!!!
  • ~ondzio
    (2015-12-04 11:53)
    brak poszanowania prawa przez państwo w Grecji, Macedonii, Chorwacji itd skończy się dla tych państw tragicznie - jezeli przybywa w tak krótkim czasie rzesza tysięcy obcych, robią awantury, popełniaja przestępstwa i wykroczenia bez żadnych konsekwencji w formie aresztu, a w przypadku dalszych napaści w formie użycia broni to mamy koniec, albo postawienie tamy lecz nie przez policję, a wojsko bo tylko ryzyko utraty życia przez tych osadników coś może zmienic - wówczas efekt będzie taki że pójdą przez Ukrainę i Polskę więc najciekawsze dopiero przed nami
  • ~Slowak
    (2015-12-04 12:29)
    Osobiscie nie wpuscil bym ani emigrantow z Afganistanu!!! W zadnym wypadku!!! Wystarczy zrobic analyze przestepcow w UE za ostatnich 5 lat z punktu widzenia kraju pochodzenia czy religii, a zobaczymy pieknie jaki jest wzrost przestepcow z krajow muzulmanskich w przestepstwach jak gwalty na kobietach, narkotyki, handel ludzmi, morderstwa religyjne... Wystarczy popatrzyc co zrobil emigrant z Afganistanu nie tak dawno w Finlandii... Tego chcemy w calej Europie, a takze w srodkowej???? Nie mozna w zadnym wypadku ustapic UE w sprawie kwot!!! Dlaczego Polska nie dolaczyla sie w tej sprawie do Slowacji oraz Wegier (skarga)? Znow podwojna gra sojusznika?!
  • ~jan
    (2015-12-04 14:24)
    odsylac i to szybko .przeciez to terrorysci .zaraz zaczna domagac sie kasy domu i auta .juz krzycza bija
  • ~jan
    (2015-12-04 14:26)
    bandyci czemu policja nie strzela
  • ~Stan
    (2015-12-04 15:17)
    I to jest prawdziwy obraz tej chołoty !
  • ~kuna
    (2015-12-04 15:47)
    Te zdjecia pokazuja nie tylko agresje i bezczelnosc najezdzow (a nie zadnych uchodzcow) ale rowniez porazajaca slabosc i strach Europy. Kazde panstwo, ktore nie jest wstanie bronic swoich granic, zasluguje na to, zeby byc przez tych najezdzcow podbite. I pretensje do siebie. Wladcy Europy to banda kastrowanych psycholi i pedalow, ktorzy juz dawno ten kontynent poddali. Nasi przodkowie walczyli o te ziemie, tu jest nasza ojczyzna, kultura i religia, a teraz wkracza obcy element i chce zaprowadzic wlasny porzadek. A nasi politycy, ktorzy przysiegali sluzyc nam i naszym krajom, popelniaja zdrade wbijajac noz w plecy Europy. Taka Merkel, Juncker i paru innych juz dawno powinni wisiec za to, co zrobili - zaszkodzili Europie na dlugie lata wprowadzajac tu ten motloch islamski, ktorego nie tak latwo bedzie sie pozbyc.
  • ~co to jest?
    (2015-12-04 17:33)
    tam powinno być wysłane wojsko!!! Jednostki z całej uni powinny tam wkroczyć, połapać to, w kajdany i ciężarówkami odwozić do kraju przybycia. A przede wszystkim Niemcy powinny publicznie ogłosić że popełniły błąd i nie przyjmują migrantów!!!
  • ~Ambasada Prusakow
    (2015-12-04 20:12)
    UE powinna placic Turcji 100% kosztow utrzymania milionow Uchodzcow szturmujacych Bramy Europy dla lepszego zycia plus wyplacac coroczy TRYBUT np. po 10,- mld Euro coyb udobruchac Turcje i zniechecic do otwierania Bram do Europy podsylajac Europie Uchodzcow w pakietach po 150 000,- Osob co 2 tygodnie.
  • ~radykał
    (2015-12-04 20:29)
    powinni wybić co do joty,tak jak jest odstrzał wilków,dzikow,wygnać ich do tych swoich meczetów!!!!
  • ~opinia x
    (2015-12-04 21:42)
    Nieroby zdemoralizowane (bo nie tylko jak sie jest homo-pedo czlowiek nie posiada moralu) wyslac do domu-natychmiast.
  • ~Genitaliusz
    (2015-12-05 09:16)
    Bombardować ich z samolotów.
  • ~kochamjaktusk
    (2015-12-06 19:25)
    Dziwne, ze wsrod tej dziczy nie widac ani kobiet ani dzieci. Cos na tej fotce sie nie zgadza. To nie sa wystraszone, poszkodowane ofiary wojny. To jest zorganizowane tsunami bojownikow majacych podbic Europe.
  • ~arab.
    (2015-12-06 20:32)
    Piszesz o strzelaniu . Policjant użyje pałki i już zieloni podnoszą larum. Ale jest wyjście. Media donoszą o realny m zagrożeniu terrorystycznym w Europie przy użyciu broni masowego rażenia, której składniki prawdopodobnie zostały przemycone przez uchodż ców. Wystarczy zastosować uderzenie wyprzedzające , a problem zostanie zminimalizowany.
  • ~SRU
    (2015-12-14 18:40)
    Takie napięcia grożą wybuchem wojny,Wystarczy,że puszczą nerwy,jedno polecenie "strzelać" i się zacznie.Myślę,że uchodżcy nawet się dziwią,że jeszcze nie,ale ich determinacja pcha ich do przodu.Gorzej,jak to nie tylko determinacja,ale też kogoś plan.
  • ~Hanys
    (2015-12-28 10:44)
    Ta cala bande chuliganow sfotografowac i wypyer ac z europy z pala.

Może zainteresować Cię też: