• ~heliot
    2016-01-01 20:52
    Dls każdego katolika na całym świecie ,hostia czyli Ciało Chrystusa jest najświętsze !!!!!!!!!!!!! Tylko głupiec może tego nie rozumieć.
  • ~GOŚĆ
    2016-01-01 19:36
    TAK WYGLĄDA ŻEBY POKAZAĆ JAK Z NAJGORSZEJ STRONY, BY KOMPROMITOWAĆ PANA PREZYDENTA PANA KACZYŃSKIEGO I CAŁE DEMOKRATYCZNIE WYBRANE WŁADZE, TA BYŁA RZĄDZĄCA BANDA NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ, Z PRZEGRANYMI WYBORAMI
  • ~RESORT
    2016-01-01 20:56
    OBECNIE W TVP info o godz 20:15 zebrało się czterech dyskutantów jeden burak , jeden POsraniec niejaki Szejnfeld , jeden z nowoczesnej Petr-sretru ,no i jeden od Kukiza , nazwany szefem od piwa, i wyobraźcie sobie wszyscy jadą na człowieka z PISu, czterech na jednego,z PISu niema szans
  • ~kok
    2016-01-01 21:10
    mamy wspaniałego Prezydenta dobry rząd może wreszcie doczekamy normalności w tym kraju---czego wszystkim życzę na Nowy Rok---
  • ~G.W.-no
    2016-01-01 18:37
    no widzicie sami, tych redaktorów tego G.W.-na bo ten szmatławiec to odprysk od szechtera , byle prezydenta pokazać tak żeby go poniżyć, jesteś bydlakiem redaktorze tej strony,twoje zamierzenia jełopie redaktorze paligłupie dają odwrotne zamiary w narodzie
  • ~bob
    2016-01-01 21:10
    Der Dziennik powinien zrzucić się razem z peło i LSD na odprawy dla kolesi z TVP i Radia. Dlaczego my podatnicy, mamy płacić POlitrukom? Pokażcie lepiej Bronka jak próbuje wytrzymałość tronu w Japonii.
  • ~danka
    2016-01-01 19:39
    i wszystko wiadomo kogo SZEF z gory wybral na PREZYDENTA RP.Niech kazdy zobaczy .!
  • ~XP
    2016-01-01 21:03
    te wypisujące bydlaki paligłupy tu co piszą wyżej to jest hołota czerwona z mamy i tata bolszewika , to nie są głupcy a jełopy spłodzone przez odpryski breżniewowskich kałmuków
  • ~Fruzia