• ~Autt
    (2016-01-04 05:56)
    Budyn gra w siatkowke, obrzydliwy ten gosc :(
  • ~Objawienie
    (2016-01-03 09:28)
    To byl znak !!!
  • ~NNN
    (2016-01-02 20:55)
    MUZUŁAMNIE ODUCZĄ ICH KPIN Z NAJSWIĘTRZYCH WARTOŚCI
  • ~emerryt
    (2016-01-02 19:19)
    "chciał dobrze , a wyszło jak zawsze" - zarówno w zakresie sakry jak co gorsza w zakresie prawa Pan Prezzydent nie jest orłem wiedzy . Jest za to gorliwym i bezkrytycznym żołnierzem Jarosława
  • ~JA
    (2016-01-02 14:59)
    WYJATKOWO PERFIDNA JEST TA WASZA GAZETA .CZAS BUSCIE SIE ZWINELI I ODESZLI W NIEBYT
  • ~sas
    (2016-01-02 14:53)
    Hostia - pokierowała w których rękach ma się znależć, trzeba Bogu dobrze służyć .
  • ~Rumcajs i spulka...
    (2016-01-02 14:05)
    ty fruzia lampuceeera gajowego i kopary...
  • ~Kazimierz 65
    (2016-01-02 10:37)
    jeżeli facet jest sprawny fizycznie, z reguły ma odwagę cywilną, jest sprawny umysłowo, nie przesypia życia, bardzo mi się podoba, będę głosował za reelekcją w 2019 roku
  • ~D.U.D.A. pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
    (2016-01-02 10:33)
    SUPER DUDA łapiący kółka wyplute przez biskupa - ROTFL
  • ~gmail
    (2016-01-02 09:34)
    To tutaj to świat w 2015 widziany oczami niemieckich mediów i interesów
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2016-01-02 09:20)
    Ktoś w końcu spali redakcje tego syfu derdziennika , pytanie nie czy a kiedy . ANTYPOLSKIE ścierwa....
  • ~j.e.b.a.ć derdzienniik h u j ci w dooope
    (2016-01-02 09:16)
    q..rewko z derśmietnika za to zdęcie Pana Prezydenta h.u.j.u POłamane ręce POwinieneś miweć.
  • ~Pieknie
    (2016-01-02 09:08)
    wspaniale !!! - SUPER ZDJECIE ! co za spryt ...
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-01-02 08:27)
    Ja Jaś Fasola DUDA Obejmując z woli Jaroslawa Kaczynskiego urząd pierwszego Błazna Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności Partii Bezprawia i Niesprawiedliwosci , będę strzegł niezłomnie godności Radja Maryja i bezpieczeństwa Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK) , a dobro Ojca Tadeusza Rydzyka oraz pomyślność sekty smoleńskiej będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem
  • ~internautka 50+
    (2016-01-02 08:01)
    Bardzo zaimponował mi ten refleks p prezydenta! Przecież poprzedni prezydent by nie zdążył bo pewnie by spał.
  • ~Podaj dalej
    (2016-01-02 05:32)
    CZYTAJ I KOPIUJ DALEJ... wiedza odkrta o prezesie TK: "...Warto przeczytać kim jest Rzepliński posiedzenie sejmu IV kadencji Poseł Zygmunt Wrzodak:......... Cyt.:".... Dziękuję, panie marszałku. Wysoka Izbo! Chciałbym poprosić posłów wnioskodawców, którzy wnoszą o powołanie na rzecznika praw obywatelskich pana prof. Rzeplińskiego, żeby coś powiedzieli o jego przeszłości politycznej, bo od strony zawodowej ja go znam dość dobrze. Ale czy prawdą jest, że do 1982 r. był sekretarzem POP na Uniwersytecie Warszawskim? I od kiedy był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej? Po drugie, jak się odnosi poseł wnioskodawca do wypowiedzi pana profesora z 2001 r., że on ma żal do władz komunistycznych z lat 1944-1950, że tylko dziesięciu Polaków zostało skazanych za tzw. mord w Jedwabnem, a powinno być skazanych przynajmniej stu? Na jakiej biografii, na jakiej historii, na jakich informacjach opiera taką dziwną opinię pan Rzepliński? I rzecz najważniejsza: otóż gdzieś na początku roku 1990 ówczesny pułkownik SB pan Pietruszka poprosił, żeby mógł się wyspowiadać przed prokuratorem krajowym. Spisano na tę okoliczność odpowiedni dokument w obecności pana Rzeplińskiego i nieżyjącego już pana Nowickiego. Pan płk Pietruszka pokazuje cały mechanizm zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Pan płk Pietruszka mówi, kto z MSW zlecił zamordowanie i zamordował Piotra Bartoszcze. To przesłuchanie było w obecności pana Rzeplińskiego. Co zrobił z tą informacją pan prof. Rzepliński? Następnie pan Rzepliński, słuchając wypowiedzi pana płk. Pietruszki, który mówił wprost, że generał Kiszczak kazał mu poddać się uwięzieniu, ponieważ on musi chronić pana gen. Jaruzelskiego i pana Kiszczaka. Pan Pietruszka zgodził się na więzienie, bo sąd był w tym momencie ustawiony i prokuratura ustawiona. I rzeczywiście taki wyrok, jaki ustawili przed rozprawą, dostał pan Pietruszka. Pan generał Kiszczak obiecał panu płk. Pietruszce stopień generała po wyjściu z więzienia. Myślę, że tę informację posiada pan prof. Rzepliński. Pan prof. Rzepliński pod tymi zeznaniami pana esbeka Pietruszki podpisał się i te dokumenty są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Zetknąłem się z nimi w tym roku. To są dla mnie informacje szokujące, bo pan Pietruszka wprost pokazuje, kto zamordował i kto zlecił zabójstwo Piotra Bartoszcze, jak również w jaki sposób miał być zamordowany biskup Gulbinowicz i wiele innych osób w latach osiemdziesiątych. To są zeznania złożone w obecności pana prof. Rzeplińskiego. I pan prof. Rzepliński podpisuje się pod tym protokołem – podkreślam to. Co zrobił pan prof. Rzepliński z tą informacją od 1990 r.?
  • ~~Re~Fruzia
    (2016-01-02 04:25)
    Lecz sie na ten glupi leb albo zamien sie ze swinia bo ona jest madrzejsza.
  • ~o laboga
    (2016-01-02 04:03)
    ladne zdjecie dudek wyskoczyl z krzakow
  • ~dzieciol
    (2016-01-02 03:25)
    haha oto durnego jarka cyrk z blaznami
  • ~AROON
    (2016-01-02 01:24)
    Gdy się debile odgórnej rzeczywistośći sprzeciwiają to DURAKAMI ZOSTAJĄ !!

Może zainteresować Cię też: