• ~obserwator
    (2016-01-18 12:52)
    Tusk nie miał wyjścia...musiał stulić uszy ale Polacy i tak mu zdrady nie zapomną.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-01-18 12:29)
    hahahahaha ale ten tusk jest beznadziejny. czy on sądzi że nikt nie zauważa że to bydle prowadzi grę z rządem RP o następne dwa i pół roku leżenia na fotelu "króla ojropy"
  • ~magda
    (2016-01-18 12:26)
    cos mi sie tak zdaje ze bruksela bedzie kreowala Tuska jako ostatnia deske ratunku dla Polski, bedzie jakis teatralny gest naszego bylego premiera aby podratowac jego reputacje w kraju i umoconic miedzynarodowych grandziarzy,ktorzy juz sprowadzili na nas sankcje w postaci obnizenia gospodarczego ratingu. Jezeli Tusk nie poprze Polski co jest jego obowiazkiem -prezydent powinien rozwazyc pozbawienia naszego obywatelstwa wraz z cala rodzina. Szykane nalezaloby zastosowac w stosunku do grandziarzy i meidzynarodowych dywersantow spod znaku kod, pierdu-pierdu i innych takich farbowanych na polskosc lisow.
  • ~Maja
    (2016-01-18 12:40)
    Stalinowski sędzia, który odmówił rehabilitacji rtm. Pileckiego ma ponad 13 tys. zł emerytury
  • ~E tam
    (2016-01-18 12:54)
    "Polska nie ma wrogów w Unii Europejskiej" -oprócz Kaczora Donalda, co miał dziadka w Wermachcie .
  • ~Cezar
    (2016-01-18 12:53)
    mam pytanie ,dlaczego Tusk jest jeszcze na wolności?,czyżby dlatego,że ciocia Makrela,go chroni i broni,przed polskim ,niezależnym wymiarem sprawiedliwości,ale to się skończy,Niemcy,wyrzucą go,jak zużyte kalosze na śmietnik,gdy nie będzie im już potrzebny[chytrusek,planuje na pewno,nie wracać do Polski i zamieszkać,gdzieś w ciepłych krajach,na jego zdaniem zasłużonej emeryturze,ale to się może nie ziścić.
  • ~precz z SZOGUNEM ANALFABETĄ i złodziejami PEŁO
    (2016-01-18 13:04)
    Ta szmata BIŃKOWSKA i AmberGold vel tuSSk za unijną kontrolą Polski .......................!Myslicie ze lize rudemu jaja i sprzeglo w tej brukseli? Watpie, raczej to rudy liże jej anuska widać że ona lubi dominować, bić pejczem i poniżać. tuSSk chciałby być jej niewolnikiem
  • ~Sacco
    (2016-01-18 12:26)
    Problem w tym, że "histeryczne sformułowania" w świecie, w którym interpretacja jest ważniejsza od faktów zaczynają żyć własnym życiem, a symbole oddziałują na fizyczną rzeczywistość. Dowód? Obniżenie ratingu polskiego długu. Łatwo jest wypuścić dżina z butelki i nakręcić PR-owy spin, trudniej potem kłamstwa odkręcić.
  • ~POdode
    (2016-01-18 14:31)
    Rada Europejska - twór niedemokratyczny złożony z kolesiów "po uważaniu" jak Tusk - będzie POuczała o demokracji, w kontekście DEMOKRATYCZNIE wybranego rządu polskiego! To jakieś totalne kpiny!
  • ~POdode
    (2016-01-18 13:26)
    Naoglądał się filmów sf i innych dla dzieci i usiłował błysnąć, "erudyta". Brawo Panie Prezydencie, że inteligentnie zripostowal Pan tego prymitywa prostym zdaniem: Jesteśmy po dobrej stronie mocy. Chłoptasia zatkało.