• ~grand
    2016-02-13 19:06
    Karol - nie wiesz, co piszesz! Zawsze zaczyna się od10 tysięcy, a potem będzie stale rosło. W Polsce niedługo będzie podobnie - w grudniu zaczęło się od 50 tys. protestujących z KOD-em, a niedługo będzie 200 tys. i więcej! Będzie - tak jak za czasów I Solidarności - miliony przeciwko zawłaszczaniu i rujnowaniu Polski ! Na pohybel PiS-owi- niszczycielom Polski i Polaków! OHYDA !!
  • ~Karol
    2016-02-13 18:50
    10 tysięcy osób to wielka manifestacja? Buahahahahahaha To po każdym Marszu Niepodległości, w którym uczestiniczy ponad 100 000 osób każdy rząd winien się podac do dymisji...
  • ~Joszko
    2016-02-13 19:39
    To Petru już się przeniósł nad Dunaj? Wcale się nie dziwię .Dzisiaj już pies z kulawą nogą nie spojrzy na tych palantów w Polsce
  • ~sum
    2016-02-13 19:24
    Tylu jud-chazarów sciągnięto do Budapesztu?.
  • ~łasuch
    2016-02-13 22:53
    grand , śmieszny jesteś . Jak na razie to coraz mniej na manifestacjach KOD-u , a 10 000 ludzi na manifestacji to nie jest wcale tak wiele , biorac pod uwagę ze manifestowała grupa reprezentująca jeden zawód - 4 tysiące nauczycieli , 4 tysiące ich małżonków i 2 tysiące uczniów już daje 10 000 . Wielkie mi co . Masz rację , u nas niedługo wyjdzie milion . Ale nie w obronie demokracji , tylko żeby wreszcie zniszczyć ten syf co toczy nasz kraj już od dziesiątków lat .
  • ~SAs
    2016-02-13 20:10
    Na mecz Legii przychodzi trzy razy wiecej osób w wielkim mieście jakim jest Budapeszt to wieksza grupka a niemiecki gadzinowy dziennik pisze o wielkiej demonstarcji. Propaganda niemieckiego rzadu realizowana za pomocą gadzinowych mediów przypomina tę z czasów III Rzeszy
  • ~byly POmatol
    2016-02-13 19:30
    pismak kto ci to dyktował i na czyje zlecenie te WYPOCINY
  • ~Jimmi Bounce
    2016-02-13 19:10
    KAU BUDAPEST śmiechu warte
  • ~Cliq
    2016-02-13 20:39
    Niedlugo bedzie taki Budapeszt w Warszawie i jeszcze o wiele wiekszy !
  • ~E
    2016-02-13 21:25
    Czyli nie antyrządowa tylko za zmianami w systemie szkolnictwa.