• ~OMEN
    2016-03-23 10:04
    Taa..."Jesteśmy Belgami". Tak. A jutro będziemy Holendrami, pojutrze Niemcami,później francuzami... Lewackie oszołomy! A ja jestem Polakiem ,i tylko Polakiem. "A kiedy przyjdą podpalić nasz dom - Polskę..." W mordę lać, choćby była Islamska!
  • ~and
    2016-03-23 09:58
    Nie, nie jestem Belgiem i nie zapraszam obcych do swego Domu!
  • ~MALY !!!
    2016-03-23 10:00
    ja nie jestem belgiem jestem Polakiem !!!!!
  • ~t.
    2016-03-23 09:50
    Po tych aktach solidarnosci, podobno terrorysci z ISIS wpadli w panike...
  • ~wert
    2016-03-23 09:57
    to banda IDIOTOW- trzeba siegac po karabin a nie swiatlo
  • ~Barbara
    2016-03-23 10:03
    Gdzie się pochowali nasi przewódcy Unii Europejskiej ? To co się dzieje teraz, to jest ich zasługa. Milczą, przestraszyli się. Myślą sobie: inni mogą cierpieć ważne, że my bierzemy dużą kasę, a Pani Merkel tylko ubolewa. Nie ma nawet odwagi przyznać się do swego błędu. Tchórze działający na niekorzyść Unii Europejskiej i całej Europy.
  • ~Karol
    2016-03-23 10:15
    Ja im współczuję, ale nie jestem Belgiem i nie identyfikuję się z tą naiwnością i głupotą!
  • ~klaps
    2016-03-23 10:03
    Wszyscy jesteśmy SYRIĄ!!! Europa prowadzi tam po cichu wojnę i oszukuje własnych obywateli, który myślą, że żyją w pokoju!!!
  • ~v7
    2016-03-23 10:47
    W 39 zachód nas sprzedał, a wschód zrobił co chciał. Nie będę ginął za Belgie, Francję, a tym bardziej za Niemcy, papa zidiociała Europo, mają to co chcieli, laickość państw i postępowe myślenie. Polska to ciemnogród, a Węgrzy i Polacy są gorsi jak ISIS, to słowa niemiaszków haha.
  • ~OMEN
    2016-03-23 11:03
    Taa... Czy nie lepiej ,byłoby wyświetlenie zamiast flag, płaczącej szefowej MSZ EU? Może to ujęło by muslimów za serca, i przestaliby zachodnich Europejczyków wyżynać?