• ~mamaq
    (2016-03-27 18:49)
    swoich to potrafią pałować Europa się kończy tak jak 1500 lat temu Imperium Romanum Dla przypomnienia Imperium też masowo sprowadzało barbarzyńców i traktowało ich lepiej niż swoich obywateli zainteresowanym tematem polecam "Historie społeczną Rzymu"
  • ~kar
    (2016-03-27 19:25)
    jak wyciągali z kamienicy terrorystę, to od kolorowego tłumu policja oberwała kamieniami. Teraz musi odreagować i wypałować rdzennych Belgów.
  • ~narodowiec
    (2016-03-27 19:22)
    wy nawet na kiblu widzicie hitlerowskie podrowienia !! dajcie terroryzmowi islamiskiego misie zabitych dzieci i kobiet. oto cala unia - ze strachu, ze juz nie sa w swoim kraju odwolala wszystkie protesty. Na ulice wyszli najodwazniejsi aby protestowac przeciwko islamskiemu terrorowi i szmuglowi Merkel. Tym razem policja wykazala sie sprawnoscia - nie szczedzili dla Europejczykow armatek wodnych, gazu, palek i gryzacych psow. Wsrod pokojowych demnstrantow ojcowie zabitych matek, ojcowie zabitych dzieci - rzad brukselski odplaca ofiarom, za ktore sa winni. Bronmy sie -bron dla Polakow przezd Unia !!
  • ~Genitaliusz
    (2016-03-27 20:17)
    Ci głupcy zamiast pałować i używać armatek przeciwko islamskiej swołoczy atakują swoich. Belgia to kraj upadły. Belgii już nie ma. 40 % dzieci w Brukseli to dzieci islamistów- nierobów.
  • ~ferdek
    (2016-03-27 20:36)
    Jak taki idiotyczny syf unią zwany ma nam zrobić dobrze , jeśli to imbecyle są?
  • ~nePOtyzm
    (2016-03-27 21:27)
    Dziwny to kraj, z taką skutecznością policja radzi sobie z własnymi obywatelami a nie POtrafi sobie poradzić z przybyszami ... imPOtencja?
  • ~wot prawda
    (2016-03-27 21:42)
    W Brukseli POlicja pałuję ichniejszych KODowców, a w Warszawie POlcja ich chroni, a HGW karmi !!! A Pan Szulc ze szmalcownikami Schetinu i Swetru, rezolucję w obronie demokracji przeciw POlsce, przygotowuje, a faszyzm mają za oknami w Brukseli !!!
  • ~myszka
    (2016-03-27 21:43)
    A co na to nasz Premier Pierdu POwiada ?
  • ~Aoo
    (2016-03-27 21:27)
    Marsz pamieci? Za niedlugo juz nikt tam nie bedzie maszerowal.
  • ~Andersen
    (2016-03-27 20:37)
    W związku z paraliżem życia w Brukseli z uwagi na trwający już chyba od 4 miesięcy stan najwyższej gotowości antyterrorystycznej, który tylko zachęca do aktywności coraz to nowych terrorystów - przypomniała mi się następująca historia: Otóż pewien mały Belg w jakimś momencie swego życia wyciągnął do góry rączkę i jak zwykle podał mamusi paluszek w błogim dziecięcym poczuciu, że jest z mamusią na spacerze i że mamusia zaprowadzi go jak zwykle na lody i do ZOO! (koniec odcinka pierwszego)