• ~cierpliwi
    (2016-04-05 21:56)
    T a m wystarczy "kilka tysięcy " by się " podał ". U nas 50 0 0 0 nic nie znaczy .
  • ~e-tam
    (2016-04-05 20:48)
    Wiwat Islandczycy! Pełen szacunek do islandzkiego zborowego kręgosłupa moralnego. Niestety u nas w POlinie w wyrazie solidarności i w obronie POdobnych banksterów wyją na ulice inni Kryminaliści Oszuści i Darmozjady czyli KOD - Klika Ochrony Depozytów.
  • ~Blondynka
    (2016-04-05 21:14)
    Nie mogę pojąć gdzie ta demokracja jest? U nas, jak nagrali polityków u Sowy, to powstał KOD, aby bronić demokracji, czyli tych łobuzów, których społeczeństwo nie dopuściło ponownie do koryta. A tam w Islandii, to chyba demokracji nie ma? Ja chyba za głupia na to jestem...
  • ~Mierz siły na zamiary (albo na ich brak)!
    (2016-04-05 20:31)
    A jeszcze wczoraj kategorycznie i butnie ten facet oświadczył, że do dymisji podać się nie ma najmniejszego zamiaru! - - Jednym słowem brak zamiaru przerósł zamiar! - - - Albo inaczej: człowiek sobie coś tam zamierza, a ludzie po prostu przychodzą po niego z taczkami! /// W polsce też już nieraz tak bywało - i jeszcze będzie! Rzeplinski - ty lepiej nie rób żadnych planów na przyszłość!
  • ~Do haan
    (2016-04-05 20:42)
    Za pana Kaczyńskiego wogóle nie analizowaliby sprawy tylko stwierdzili, że wygrali wybory i nic im nie można zrobić.
  • ~to ja
    (2016-04-05 20:33)
    Porąbało was z tym tytułem? Ofiara?
  • ~nie ma litości dla macherów
    (2016-04-05 22:11)
    nie piszcie o finansowych krętaczach, że są ofiarami, ich miejsce jest za kratami, a notorycznym złodziejom jak tysiące lat temu powinno się ucinać łapska, albo zesłać do kamieniołomów !!!
  • ~Klika Obrony Depozytów
    (2016-04-05 22:26)
    W sobotę maszerujemy w obronie Piskorskiego.
  • ~każdy orze jak może
    (2016-04-05 21:02)
    Bezpodstawne wzbogacenie w dzisiejszych czasach ,to nie mozliwe.
  • ~KRAKOWIANKA
    (2016-04-06 09:04)
    CALA PO TO KORUPCJA ,ZLODZIEJE DOSC TYLKO PIS MOZE PORZADEK ZROBIC TYLKO