• ~Kac
    2016-08-24 15:04
    Wstyd i hańba. Pojechał tańczyć na grobach Polskich ofiar banderowskich zbrodni.Ten Pan nie zasługuje na to aby zajmować dotychczasowe stanowisko.
  • ~darek
    2016-08-24 15:39
    pan duda jest załosny z ta pyszałkowatą minką...niezłomny z kampanii :)
  • ~piotr
    2016-08-24 15:39
    Duda Tak on tam pasuje Ten uklado polsko Banderowski zagraza pokojowi w europie To szalency Prez Duda glosowalem na ciebie i teraz mi wstyd
  • ~Lysa
    2016-08-24 15:47
    Widzę tylko pana Dudę, nikt z przywódców z EU nie zaszczycił tego święta swoją obecnością.
  • ~monika
    2016-08-24 15:42
    Narodzie obudz sie kogo wybralismy na prez sluge Jankesow kolege Banderowcow
  • ~internautka 50+
    2016-08-24 17:57
    Najbardziej dziwi fakt że tylko nasz prezydent przyjechał na Ukrainę. Że nie było nikogo z tych państw które gwarantowały Ukrainie bezpieczeństwo. Ale nie ma co się denerwować,bo nas by to samo spotkało gdyby np Rosja nam chciała kuku zrobić . Ten kto wierzy w takie sojusze i zapewnienia jest w błędzie. Nie potrzebnie robimy sobie wroga z Rosji choć przyjacielem naszym to ona nigdy nie była. Rosja nie ma przyjaciół ma tylko interesy!
  • ~Fruzia
    2016-08-24 17:44
    tja...maliniak jedzie tam gdzie mu kartofel każe...czego innego można wymagać od tego zera...
  • ~fruzia zezowate szczescie
    2016-08-24 17:09
    Mozecie sie zalic ale do konia moze was zrozumie i wyslucha
  • ~Obserwator
    2016-08-24 19:00
    Koncert polskich dyplomatołków trwa. I z prawa i z lewa mamy, niestety, raz większych, a to znów mniejszych ale tylko dyplomatołków - na wszelkich urzędach, również tych najwyższych. Jedyne, co im wychodzi, to przyznawanie sobie wyższych apanaży. Nie dziwię się tym, którzy wyjeżdżają i nie wracają.
  • ~hehe
    2016-08-24 19:39
    DUDA+UPA=....