• ~brak rozumu
    2016-10-24 14:14
    Dlaczego dopuszczamy by rządzili nami głupcy ? Dlaczego dopuścili do powstania obozu ? Dlaczego nie likwidowali go jak było 20-30 emigrantów tylko czekali aż będą ich tysiące ?
  • ~T
    2016-10-24 12:05
    w koncu.
  • ~.
    2016-10-24 13:26
    Wygonic holote spowrotem do Syrii
  • ~Autor
    2016-10-24 12:21
    To nie są żadni biedni migranci tylko przestępcy!! Dziwne, że jeszcze nie zrobili z nimi porządku.
  • ~Gen
    2016-10-24 14:02
    Marzę o zimie stulecia!!!
  • ~Konstantynopolanin
    2016-10-24 13:15
    Bardzo profesjonalnie i bezstronnie dobrana ilustracja.
  • ~xxx
    2016-10-24 19:19
    Za lagodnie we Francji tych ludzi sie traktuje.Putin znalazlby lekarstwo,a Kim Dzong Un wyleczylby ich z marzeń o pobycie w Europie.Moze go tu zaprosic zeby pomógł zrobic porządek nieudacznikom.
  • ~rs
    2016-10-24 16:13
    Francuzi maja specyficzne podejscie do jakiejkolwiek pracy.Rownierz wtym wypadku moze mysleli ,ze problem sie sam rozwiaze...no i sie przeliczyli.W Paryzu sytuacja wyglada tez juz powaznie.To juz nie jest stolica mody .Syf brud ulice sasr.. izajsz..Sterty brudu na ulicach ponocnym .Cieszko przejsc nie bedac nagabywanym przez grupy dziwnie ubranych smierdzacych typow,rownierz dzieci.
  • ~STRACH JUZ ZYC W UNI
    2016-10-27 07:40
    SZKODA SLOW I NERWOW TO I TAK NIC NIE ZMIENI .POLITYCY UNI NISZCZA OBYWATELI EUROPY POWOLI I ELEGANCKO BEZROBOCIE BRAK MIESZKAN ,PODWYZKI ,WYSOKIE PODATKI ITD....!!!! EU CIAGLE STRASZA ROSJA KTORA JEST PZREZ NICH PROWOKAOWANA. aLE MERYKA NIE MA WINY ONI SA NAJLEPSI ICH SIE NIE SKARZY ZA WOJNY W SYRI CZY INNYCH PANSTWACH SA SWIECI...........JA SIE BOJE JEDNAK UNI -AMERYKI POLITYKOW WIECEJ NIZ PUTINA PROPAGANDA IDZIE DO PRZODU STRASZA I STRASZA ROSJA ALE LUDZIE SIE BUDZA I WIDZA CO SIE DZIEJE NA SWIECIE TERAZ.STRASZNA PRZYSZLOSC MLODYCH LUDZI CZEKA W UNI .TYLKO IM WSPOLCZUC .