• ~Krystyna
    2016-10-30 12:21
    to znak Bozy, najwiecej jest zniszczonych kosciolow, dopuki kraje nato beda dazyly do zniszczenia swiata -beda karane przez Matke Boska. Tym razem nie zgineli ludzie, ale rozmiar katastrofy i zniszczen pokazuje jak bedzie wygladac europa po wojnie atomowo-hybrydowej. Modlmy sie za swiatowy pokoj i pokaranie podzegaczy wojennych i ich pokolenia rakiem.
  • ~v7
    2016-10-30 14:10
    Niech Włochom mafia pomaga, oni śpią na pieniądzach, a nas Unia okrada, dotacje na bzdury, a miasta się zadluzają w obcych bankach, bo trzeba kasę wydać na ronda, barierki i ekrany. POstkomuna Ewropejska. Sodoma i Gomora, gender, lgbt i głupota lewacka zbiera żniwa, ale oj tam oj tam nic się nie stało. Znaki na niebie i ziemi będą widoczne, ale ludzie dalej będą brnąć w głupotę, zabawa trwa.
  • ~Zniecierpliwiony
    2016-10-30 14:33
    Juz najwyzszy czas aby PAN PUK sie nad Polska zlitowal i wreszcie zafundowal jej trzesienie ziemi i zawalenie sie kosciolow wraz z chlopcami w sukienkach. Panie Puk - jak dlugo jeszcze musimy karmic to homo - niewiadomo ?
  • ~juz czas na prawde
    2016-10-30 12:41
    Wy sie smiejcie z wlasnej niewiedzy i glupiej dumy ale Jezus daaawno temu powiedzial jakie beda znaki "konca tego systemu rzeczy" czyli okres poprzedzajacy Armagedon,zwany jeszcze Wielkim uciskiem.... Mateusza,rozdzial 24.
  • ~gosc
    2016-10-30 13:06
    pisze drugi raz do :``Krystyny´´ i ``juz czas naprawde´´. Gdzie wy zyjecie,ludzie umieraja ,dzieci placza,domy rozwalone, CO ROBIC ??? Modlic. Moze Polacy zrezyguja z WLOSKICH PIENIEDZY i zaczna sie modlic. Moze juz od 2017 roku.
  • ~ateista
    2016-10-31 04:20
    tragedia;szkoda mi mieszkancow.ksiezy,zakonnic,kosciolow juz nie.
  • ~gosc
    2016-10-30 12:01
    Biedne Wlochy ,setki tysiecy uchodcow,trzesienia ziemi,miliardy strat ,placa miliardy do UE. Pomoc od innych krajow??? Nie,maja dalej placic do UE,korzystaja kraje ,ktore pomoc nie chca (Czesi,Slowacy,Wegrzy, Polacy....). Nie dziwi mnie ze RZAD WLOCH powiedzial ,ze rozdawanie miliardow sie skonczy, i to juz w 2017 roku.Miliardy ktore daruja innym krajom teraz sami potrzebuja.Nie slyszalem zeby kraje WYSZECHRADZKIE teraz chcialy Wlochom pomoc.
  • ~max
    2016-10-30 16:20
    zaczela sie apokalipsa.
  • ~ateista
    2016-10-30 15:20
    trzesienie ziemi,w kraju,gdzie mamy nastepce sw.piotra.pokazali jak salwuja sie ucieczka zakonnice,ksieza.czuyzby,przestali wierzyc w boga?a moze to kara.najwiecej zniszczonych jest kosciolow.gdyby tak naprawde istnial bog,ocalilby swoje koscioly,ludzi.a moze nastepny bedzie watykan.wtedy to dopiero bedzie.cala wiara,falsz zaklamanie,pazernosc tej instytucji zwanej kk,pojdzie sie walic.
  • ~Ewa
    2016-10-30 18:34
    Jak można kpić z ogromu ludzkich nieszczęść w nienawiści juz nawet do siebie pisowska sekta pokazuje oblicze - ohyda