• ~J.Kaczynski
    2016-11-06 17:08
    Dlaczego Dziennik stal sie naraz celem trolowania przez PISowskich troli? Idzcie do swoich gazet i tam onanujcie sie na temat waszych ukochanych pisakow.
  • ~adam
    2016-11-06 14:27
    wreszcie prezydent, który jadąc za granicę nie robi obciachu. nie urżnie się, nie gada głupot "jak myśliwy z myśliwym" i bez ego wielkości galaktyki
  • ~widmo
    2016-11-06 14:46
    Nadeszły czasy, że nie trzeba się obawiać wizyt pary prezydenckiej w świecie. Powodzenia życzę i wierzę, że to powodzenie przełoży się na kraj. BRAWO.
  • ~helena
    2016-11-06 14:54
    Piękna ,kulturalna,wykształcona nasza Para Prezydencka !!! Jestem dumna ,że mamy takiego Prezydenta i Pierwszą Damę !!! dziękuję.
  • ~Fruzia
    2016-11-06 14:40
    Re... niemcy sPOnsorują i szKODzą Polsce - i za pięć lat KALIFAT. POszli WON
  • ~pardons
    2016-11-06 14:44
    W sumie to najbardziej cywilizowane panstwo BW, choc diabel islamu i tam nie spi.
  • ~fantykPO
    2016-11-06 15:23
    Bul o bigosie by gadał a potem by zasnęli z Anka popierdując z cicha
  • ~IREK
    2016-11-06 15:25
    Kto jest przywódcą z urodzenia, a kto został wybrany widać dokładnie po twarzy. WSTYD ZA MALINIAKA I TĄ JEGO HELGĘ Z NIEMIECKĄ URODĄ w odróżnieniu od tak pięknej kobiety jaką jest Królowa Jordanii!!!
  • ~Rania by chciala ale Abdullah nie.
    2016-11-06 15:25
    Sympatyzuje z naszym Prezydentem. Ale jakich doradcow ma przy sobie ? Al-Aqsa Intifada od roku 2000 prowadzi Jordanie torturami i kara smierci dla wiezniow politycznych. Moze ofecjalna strone AmnestyInternational poczytac przed wyjazdem? Rodzinne Mordy Honorowe sa bezkarne jak w schariacie panstwa is. Co to jest? Sredniowiecze a nie nowoczesne panstwo.
  • ~szara eminencja
    2016-11-06 16:10
    Źy dówka Agata Kornhauser przy pięknej Jordańskiej Królowej wygląda jak kocmołuch!