• ~ax11
    (2016-12-27 18:48)
    A nie było tam gdzies brzozy?
  • ~KazimierzS
    (2016-12-26 21:55)
    na pokładzie brakowało: Putina, Ławrowa, Szojgu, bylby komplet
  • ~xxx
    (2016-12-26 17:31)
    Dwie minuty po starcie zniknął z radarów, czyli w odległości ok 12~~~15 km od lotniska!!Piloci nie sygnalizowali żadnych usterek ani awarii. Trudności z odnalezieniem miejsca upadku i czarnych skrzynek, a Morze Czarne to nie Atlantyk gdzie głębokości sięgają 5 km to wszystko nie trzyma się kupy ani d... Może Anodina z Laskiem mogą razem coś zdiełać, czyli znależć pancernuju pticu, katoraja razpredeliła tupolewa!!
  • ~el_bunto
    (2016-12-26 13:20)
    tragedia :(
  • ~powrót morderczej brzozy
    (2016-12-26 12:06)
    pancerna brzoza kontratakuje
  • ~apage
    (2016-12-26 10:32)
    zastanawiające dlaczego tak wiele krajów nie przysyła oficjalnych kondolencji reżimowi Putina z powodu katastrofy ich samolotu. Chór Aleksandrowa powstał w 1928 roku, był ulubionym zespołem Stalina. Kiedy w Rosji miliony ludzi umierało z głodu, chór śpiewał Stalinowi pieśni gloryfikujące komunizm. Kiedy Stalin w porozumieniu z Hitlerem napadł na Polskę, chór śpiewał i zagrzewał do walki. Kiedy mordowano Polaków w Katyniu, chór śpiewał. Kiedy Stalin przeprowadzał czystki i zapełniał obozy przymusowej pracy w Rosji, słynne Gułagi, milionami własnych obywateli, chór śpiewał patriotyczne pieśni, zagrzewał do walki klasowej, uczył jak bronić komunizmu. Chór stał się symbolem komunizmu i stalinizmu. Obecnie był symbolem nostalgii Rosjan za dawnymi czasami, symbolem dominacji militarnej Rosjan nad podbitymi ludami. Lecieli do Syrii, żeby wspomóc ideologicznie rosyjskich żołnierzy bombardujących ludność cywilną w Syrii. Żal ludzi, ale nie żal symbolu zbrodniczej ideologii. Ta tradycja powinna zostać zaniechana. To trochę tak, jakby ulubiony chór Hitlera nadal istniał.
  • ~Firmius
    (2016-12-26 10:11)
    Szkoda i artystów wybitnych, i po prostu ludzi....a patrząc szerzej, nie wezmą udziału w świętowaniu rosyjskich tzw. triumfów w Syrii. W przyczynieniu się do zrujnowania Aleppo, uśmierceniu dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy, ludzi, w efekcie dywanowych bombardowań i blokowania pomocy humanitarnej dla cywilnej populacji. W podtrzymaniu władzy Assada. Pamiętajmy o tym także, kiedy z uzasadnionym żalem będziemy wspominać chór Aleksandrowa.
  • ~rudy
    (2016-12-26 09:05)
    Nikt nie zauważył, że na pokładzie była kandydatka na prezydenta Rosji w najbliższych wyborach? tylko szkoda tego chóru, który skasowano dla odwrócenia uwagi
  • ~A życie toczy się dalej ...
    (2016-12-26 03:39)
    Wrzucam na Google "alexandrov choir plane crash" - a tam wyskakuje: "Fantastic prices on Alexandrov Ensemble;‎ Feed your passion on eBay"
  • ~I pomyśleć, że to byli zwyczajni ludzie -
    (2016-12-26 03:13)
    - tacy jak my - lubili wypić i zakąsić! Mieli swoje drobne kłopoty ... - A teraz już ich nie ma!
  • ~greg
    (2016-12-26 01:33)
    szkoda moze odbudują sie..
  • ~aqa 123,,
    (2016-12-26 00:21)
    zrobią nowy kasting i będzie nowy zespół.
  • ~???
    (2016-12-26 00:12)
    Czy Szczur już się POśmiał z koleżankami z tu polewa?
  • ~rudy
    (2016-12-25 23:00)
    Jaka to nieodpowiedzialność, że wszyscy lecieli tym samym samolotem.
  • ~rudy
    (2016-12-25 22:55)
    Jaka to nieodpowiedzialność, że wszyscy lecieli tym samym samolotem.
  • ~wojti
    (2016-12-25 22:46)
    propaganda ruska poniosła wielkie straty
  • ~E tam...,,...
    (2016-12-25 22:15)
    Dzięki nim chociaż trochę lubiło się rosyjską armię. Pamiętam,że Marek Hłasko popełnił samobójstwo przy płycie w ich wykonaniu-też ich lubił, albo ktoś mu ją puścił , jak zakładali mu "krępulca"(patrz film Służby specjalne-samobójstwo posła).
  • ~xxx
    (2016-12-25 22:06)
    Podobno przyczyną katastrofy była kolizja z ptakami. Dziwne, że po kolizji z ptakami amerykański samolot wodował i wszyscy pasażerowie ocaleli!!Ruski samolot rozpadł się na dziesiątki tysięcy części!! Może były to pancerne ptaki???
  • ~wielbiciel
    (2016-12-25 21:48)
    szczerze współczuje całej Rosyjskiej Kulturze,strata tak wspaniałego chóru,zespołu jest nie tylko stratą dla Rosji,ale dla całego świata kulturalnego,śle kondolencje Rodzinom,bliskim i znajomym.
  • ~007
    (2016-12-25 21:47)
    To jakie były polecenia Putina - czekamy na nagranie wierzą do pilota z głosem w tle Władimira

Może zainteresować Cię też: