• ~Plotus
    (2016-12-25 12:37)
    Po się pchaliście do Syrii?
  • ~SYLVEK
    (2016-12-25 13:25)
    Szkoda mi tych chorzystow -swiec ich pamieci a to ich w Soczi doladowali - 1,5 km rozrzutu - w Smolensku trzeba bylo kilku dobic .
  • ~Boeing
    (2016-12-25 14:19)
    Przeklęte Tupolewy. Ile to już ludzi zginęło w tym typie samolotu.
  • ~q
    (2016-12-25 14:29)
    To jest wielka tragedia całego kulturalnego świata. [*]
  • ~Jula
    (2016-12-25 14:33)
    Szkoda i zal .
  • ~saszkii
    (2016-12-25 14:39)
    ..W katastrofie rosyjskiego tupolewa zginęło ponad 90 osób - informacje o tragedii podały media na całym świecie. Oczywiście, nie zabrało relacji w prokremlowskiej telewizji "Russia Today". Niestety, dopuścili się skrajnej manipulacji. Swój materiał zilustrowali bowiem zdjęciem samolotu z polskim godłem.....idąc śladem takich publikacji można dopisać pilot był pijany i załoga również.....
  • ~Bibilijny
    (2016-12-25 15:21)
    Wspanialy zespol chór Aleksandrowa , tylko można było pozazdrościć nie tylko wykonań pieśni rosyjskich ale i polskich m.in Czerwone Maki Monte Cassino, Hej Sokoły przepiękne wykonanie. Wielka strata wspolczuje
  • ~FB
    (2016-12-25 16:05)
    Rusofoby z PiS skończcie już swoje kwikanie!
  • ~ABC
    (2016-12-25 16:09)
    Ja się zastanawiam kiedy to państwo będzie normalnie funkcjonować ale chyba nie za Putina.
  • ~stanisława
    (2016-12-25 17:38)
    Jestem wstrząsnieta ta tragedią ,wspaniali artyści i nie tylko. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-25 17:42)
    Niepowetowana szkoda.....to byli artyści z najwyższej półki!
  • ~Z całym szacunkiem dla tych, co zginęli
    (2016-12-25 17:50)
    powiem wprost i szczerze - jak prawdziwy najlepszy na świecie człowiek radziecki - a dokładnie - tak jak najlepszy z najlepszych ludzi radzieckich - czyli Putin: "Osoba w kabinie pilotów domagała się wodowania!". I dodam, że to człowiek co prawda strzela - ale to Pan Bóg kule nosi!
  • ~Gosc
    (2016-12-25 17:56)
    Jak czytam "skoda i zal", to mi sie przewraca. Ten " wielki ruski Chor" popiera Putina w bombardowaniu Aleppo. DOSZLO? Nie macie gazet? Nie informujecie sie?
  • ~Znacie? - Znamy! - No to posłuchajcie jeszcze raz
    (2016-12-25 18:14)
    Agencja RIA-Nowosti, powołując się na swoje źródło w strukturach siłowych, przekazała, że "jako wersję katastrofy samolotu Tu-154 przyjmuje się awarię techniczną maszyny i błąd pilota". No comments!
  • ~Widmo
    (2016-12-25 18:18)
    Bardzo współczuje rodzinom ofiar .To wielka tragedia. Rozumiemy tym bardziej ze w 2010 przeżyliśmy swoją tragedię narodową. Niech Pan Bóg ukoi ból
  • ~Stiff
    (2016-12-25 18:22)
    Byłem w zomo ,byłem w ormo teraz jestem za platformą
  • ~pablo picasso
    (2016-12-25 18:25)
    Teraz Putin zleci przeprowadzenie śledztwa Anodinie. Ta weźmie sobie do pomocy Laska (albo laskę). Anodina zanurkuje w morzu i za trzy dni wszystko będzie wyjaśnione.
  • ~szaszka wolne lwowi
    (2016-12-25 18:33)
    Wielka strate poniosla kultura swiatowa -chor Aleksndrowa - to swiatowej rangi embssamble -Spiewajcych Zolniezy Pokoju -ktorych zaslugi artystyczne sa uznane na calym swiecie. Napewno kazdemy Polakowi zadrzy serce, gdy chor spiewa -Czerwone Maki, czy Hej Sokoly.../ jutube / i to po polsku. To cos jest wielkiego, slowianskiego, takie przeslanie z serca od narodu rosjskiego dla polskiego. Nie politycy, ale narody lacza i pragna przyjazni oraz pokoju.
  • ~Re ~szaszka wolne lwowi
    (2016-12-25 18:44)
    teraz do tych którym z żalu za chórem Aleksandrowa serca wyrywają się z piersi i załamuje głos, do tych którym łzy rozpaczy spływają po policzkach kieruję te słowa: chór był nie tylko grupą śpiewaków, nie tylko grupą Rosjan, ale też w całym okresie swojego istnienia był narzędziem politycznej i ideowej ekspansji idei ludobójczych, marksizmu leninizmu, komunizmu i stalinizmu, który pochłonął dziesiątki milionów ofiar. Był i nadal jest wyrazicielem mocarstwowej polityki Rosji, symbolem agresywnej dominacji tego narodu nad innymi narodami. Zakonspirowane trolle rosyjskie na chwilę pokazały nam swoje prawdziwe oblicze, na przykład w onecie pod artykułem na ten sam temat. Kiedy czyta się ich wpisy, przed oczami widzimy wykrzywione szczerym żalem po śmierci ich pobratymców twarze. To ci sami bajkopisarze, którzy na co dzień chwalą osiągnięcia Putina na łamach polskojęzycznego niemieckiego portalu. Niewiele lepiej jest w dzienniku...
  • ~wir
    (2016-12-25 18:45)
    Wielki dramat i strata dla kultury.Tylu utalentowanych ludzi, trudno będzie taki chór odbudować.cześć ich pamięci!

Może zainteresować Cię też: