• ~rudy
    (2016-12-25 22:55)
    Jaka to nieodpowiedzialność, że wszyscy lecieli tym samym samolotem.
  • ~Bibilijny
    (2016-12-25 15:21)
    Wspanialy zespol chór Aleksandrowa , tylko można było pozazdrościć nie tylko wykonań pieśni rosyjskich ale i polskich m.in Czerwone Maki Monte Cassino, Hej Sokoły przepiękne wykonanie. Wielka strata wspolczuje
  • ~q
    (2016-12-25 14:29)
    To jest wielka tragedia całego kulturalnego świata. [*]
  • ~Jula
    (2016-12-25 14:33)
    Szkoda i zal .
  • ~wojti
    (2016-12-25 22:46)
    propaganda ruska poniosła wielkie straty
  • ~Boeing
    (2016-12-25 14:19)
    Przeklęte Tupolewy. Ile to już ludzi zginęło w tym typie samolotu.
  • ~FB
    (2016-12-25 16:05)
    Rusofoby z PiS skończcie już swoje kwikanie!
  • ~Plotus
    (2016-12-25 12:37)
    Po się pchaliście do Syrii?
  • ~ABC
    (2016-12-25 16:09)
    Ja się zastanawiam kiedy to państwo będzie normalnie funkcjonować ale chyba nie za Putina.
  • ~saszkii
    (2016-12-25 14:39)
    ..W katastrofie rosyjskiego tupolewa zginęło ponad 90 osób - informacje o tragedii podały media na całym świecie. Oczywiście, nie zabrało relacji w prokremlowskiej telewizji "Russia Today". Niestety, dopuścili się skrajnej manipulacji. Swój materiał zilustrowali bowiem zdjęciem samolotu z polskim godłem.....idąc śladem takich publikacji można dopisać pilot był pijany i załoga również.....
  • ~Z całym szacunkiem dla tych, co zginęli
    (2016-12-25 17:50)
    powiem wprost i szczerze - jak prawdziwy najlepszy na świecie człowiek radziecki - a dokładnie - tak jak najlepszy z najlepszych ludzi radzieckich - czyli Putin: "Osoba w kabinie pilotów domagała się wodowania!". I dodam, że to człowiek co prawda strzela - ale to Pan Bóg kule nosi!
  • ~rudy
    (2016-12-25 23:00)
    Jaka to nieodpowiedzialność, że wszyscy lecieli tym samym samolotem.
  • ~SYLVEK
    (2016-12-25 13:25)
    Szkoda mi tych chorzystow -swiec ich pamieci a to ich w Soczi doladowali - 1,5 km rozrzutu - w Smolensku trzeba bylo kilku dobic .
  • ~To samo mówię od sześciu lat
    (2016-12-25 18:59)
    Ekspert zwrócił uwagę, że szczątki samolotu rozrzucone są w promieniu 15 km. „Oznacza to, że rozpadł się w powietrzu. Samolot był solidny. Wpadając do wody mógł stracić skrzydło, ale nie mógł rozpaść się na części” – zaznaczył. ~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~ "Samolot był solidny! mógł stracić skrzydło, ale nie mógł rozpaść się na 30 000 części”
  • ~stanisława
    (2016-12-25 17:38)
    Jestem wstrząsnieta ta tragedią ,wspaniali artyści i nie tylko. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-25 17:42)
    Niepowetowana szkoda.....to byli artyści z najwyższej półki!
  • ~Katastrofa katastrofą - ale niezłomni
    (2016-12-25 19:28)
    komuniści świętują na Placu Czerwonym. Urodziny obchodzi... Stalin!
  • ~Znacie? - Znamy! - No to posłuchajcie jeszcze raz
    (2016-12-25 18:14)
    Agencja RIA-Nowosti, powołując się na swoje źródło w strukturach siłowych, przekazała, że "jako wersję katastrofy samolotu Tu-154 przyjmuje się awarię techniczną maszyny i błąd pilota". No comments!
  • ~Może zawinił ten słynny diabeł
    (2016-12-25 19:20)
    o którym już Mistrz Adam pisał 200 lat temu: "Niedaleko Damaszku siedział diabeł na daszku, w kapeluszu czerwonym, kwiatuszkami upstrzonym." -- Kapelusz czerwony by się zgadzał! Gorzej z tymi kwiatuszkami...
  • ~Re ~szaszka wolne lwowi