• ~Barbara
    (2017-01-23 11:26)
    Przeciez te kobiety nie sluchaly przemowienia inauguracyjnego prezydenta Trump to jak mogla demonstrowac przeciez niemu. Wszystkie one po win your byc wyslane do arabow to by wiedzialy jakie zycie jest!!
  • ~odkurzacz
    (2017-01-23 00:35)
    madona i jej durne przyjaciolki same smiecie
  • ~cv
    (2017-01-22 23:19)
    Wojna w Iraku pochłonęła 1 mln ofiar ,wywołana na podstawie fałszywych hipotez.Jakoś nie słychać było o protestach tych tzw.demokratów.
  • ~faktura
    (2017-01-22 21:01)
    wina kaczynskiego
  • ~pardons
    (2017-01-22 19:34)
    nienawidze seksistowskich uwag ale nie oszukujmy sie kobiece kurze mozgi o pewnych sprawach nie powinny decydowac, szczegolnie o polityce i choc kobuieta jest cudowana w kwestiach takich jak w co sie ubrac co upiec co zjesc jest wpsaniala i skrupulatna dba o szczegol to jednak jest nietworcza niestety wlasnie przez to swoje nadzdyscyplinowanie ktore nie pozwala jej wyjsc poza te proste pieczolowite czynnosci ktore ktos jej musi wyraznie opisac.
  • ~basura
    (2017-01-22 18:43)
    durne idiotki ze smieciami z hoolwood
  • ~helikopter
    (2017-01-22 15:09)
    Oblac ich szambem z POwietrza.
  • ~ dzuma
    (2017-01-22 15:08)
    Facet nie zdazyl sie wyspac w swoim prezydenckim lozku a te psy swiatowe kasaja go jak na faszystowskim POlowaniu.Oprocz zwalczanie terorystow muzulmanow zajac sie pilnie zwalczaniem tej zakamuflowanej grupy przestepczej ktora POdsyca i finansuje niepokpje na swiecie i doprowadzi predzej czy pozniej do wojny globalnej.
  • ~do : kot alik na godlo Polski!
    (2017-01-22 13:45)
    Czy przypadkiem nie pochodzisz z in vitro ? Tyle w tobie czerwonego jadu i jakos nie najlepiej z logicznym rozumowaniem , a może nie skonczyles matury ?
  • ~Big Lebowski
    (2017-01-22 13:39)
    ,,,tak ,,,robaki w garkach , a panie feministki protestuja politycznie ,,,,,
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-01-22 11:49)
    US prezydent Donald Trump to wielki czlowiek XXI wieku, ktory powiedzial ze NATO is obsolete ( jest staromodne i wychodzi z uzycia ). Donald Trump ten pakt zlikwiduje i przyjazn amerykansko - rosyjska wreszcie rozkwitnie i wspaniale zaowocuje !
  • ~Josek Warszauer z Tel Aviv
    (2017-01-22 11:11)
    Przylaczam sie do glosow wiekszosci komentatorow i uwazam, ze anty - Trump protesty to dzielo amerykanskiego establiszmentu, ktorego koniec juz dobiega i europejskich liberalow z Brukseli. U nas w Izraelu wszyscy sa Donaldem Trumpem zachwyceni i ciesza sie z przeniesienia amerykanskiej ambasady z Tel Avivu do Jerusalem, juz wkrotce naszej stolicy panstwa ! W Rosji tak samo, ludzie sa zachwyceni inauguracja Donalda Trumpa na prezydenta USA !
  • ~sake
    (2017-01-22 10:34)
    a Kijowski nie dojechał? lleż by zebrał w tym tłumie do puszek,starczyło by na kilka motorów i na gadżety dla żony!
  • ~autor nieznany
    (2017-01-22 10:01)
    efekt dzialania najlepszego proszku do prania mozgow - medialnej propagandy
  • ~janusz
    (2017-01-22 09:58)
    Do garów a nie na ulice .
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-01-22 09:23)
    D.Trumpf ma to gdzies,wprowadzi dyscypline jakiej tym zbokom potrzeba.Pomalu szal minie,a piora poleca G.Sorosowi.
  • ~gostom
    (2017-01-22 09:12)
    D. Trump mówi językiem PISowskim....!
  • ~bv
    (2017-01-22 09:05)
    Bez wojny na globalna skale zadny kraj nie POzbedzie sie swojej padliny.
  • ~yt
    (2017-01-22 07:34)
    Niech przyjadą do Polski będzie im lepiej.
  • ~jerzy
    (2017-01-21 23:36)
    zarowno w Polsce jak I w A meryce odbyly sie demokratyczne wybory w.W Ayniki ktorych nie podobaja sie socjalistom,komunistom ibandzie Sorosa. Soros sie wsciekl o postawil na Clinton a wyral Trump. Stracil na akcjach I dzialalnosci ponad milliard dolarow ale mu pozostalo 26. Protest w Waszyngtonie I innych miastach jest finansowany przez Sorosa.W Polsce finansuje opozycje za posrednictwem Fundacji Batorego.

Może zainteresować Cię też: