• ~Dziad
    (2017-03-26 14:58)
    Mozemy sie zalozyc, ze on tez zostanie za m o r d o w a n y. Przez jakiegos " nieznanego" !
  • ~Paul
    (2017-03-26 15:04)
    Podzieli los innych opozycyjnch? Wiecie co man ja mysli. Szkoda bis bylo czlowieka!
  • ~alfa
    (2017-03-26 17:10)
    Alkohol i narkotyki pobudzaja ludzi do wyjscia na ulice i demolowania swojego gniazda.To przyklad jak wspolczesnym zgnitym Swiecie mozna zaprowadzic lad i spokoj.
  • ~blu
    (2017-03-26 15:13)
    Brawo i na niedżwiedzie
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-26 18:29)
    A tak z ciekawości. Czy Rosja prowadzi na Sybirze jakieś inwestycje ? Bo może brak rąk do łopaty?
  • ~Rusofob
    (2017-03-26 19:23)
    Nawalny nie opozycjonista , a zwykły kryminalista. Hej, Tatjano! Nie pisz briedni !
  • ~Amerykanski szpion
    (2017-03-26 18:28)
    To że aresztują to dobrze , tylko niech ich nie wypuszczają,bo jak socjalistyczna polska władza się ugięła i wypuściła , to solidaruchy rozprzedały za bezcen państwowy majątek ,a teraz rączkami pani Hanusi Opus Dei wyprzedają stolicę i nic , bo Hanusi nikt nie,, rusi " ,chociaż ,, cały naród budował swoją stolicę".
  • ~oficer polityczny
    (2017-03-26 19:18)
    w południe podawano o tysiącach zatrzymanych i co się wydarzyło w der dzienniku, że podajecie rzeczywiste liczby? rewolucja w Niemczech?
  • ~z Norwegii
    (2017-03-26 20:19)
    Timmermans -- pies lancuchowy Makreli -- ma to samo zadanie co jego POprzednie POkolenie zglaszajace sie masowo do WAFFEN -- SS. CO C*IULermmansie, moze jest inaczej????
  • ~z Norwegii
    (2017-03-26 19:48)
    Najpierw myslalem, ze to zdjecia z hlenderskiego landziku C*IULermansa, ale brakuje mi tutaj psow POlicyjnych, ktorymi szczuli na swoich tureckich wspolobywateli. Taaaaka maja w landziku C*IULermansa "deMOkracje".