• ~Mark Twain
    (2017-03-29 13:49)
    Ukraina utrzymuje stosunki dyplomatyczne z wiekszoscia panstw swiata. Jest tam niezliczona ilosc roznych placowek dyplomatycznych: ambasad, konsulatow, ataszatow (w tym rosyjskich). Czy nikogo nie zastanawia, dlaczego to nasze placowki musza byc chronione w nadzwyczajny sposob? Dlaczego zamachu dokonano na polski konsulat? Przeciez wiecej panstw anizeli Polska popiera Ukraine w obecnym faszystowsko-nacjonalistycznym ksztalcie a elity tych panstw tez cierpia na rusofobie. Moze zapytac prezydenta Ukrainy o ta kwestie i poprosic o szczera wypowiedz? Szczerej odpowiedzi nie uzyskamy. To nie wladze dokonuja zamachow. Trzeba znac Ukraincow aby wiedziec jak nas kochaja. To tez zreszta nie wzielo sie z niczego.
  • ~pepe
    (2017-03-29 12:15)
    to psi obowiązek bnderowców zapewnić Polakom bezpieczenstwo, niezależnie czy za tym zamachem stoi eskimos, rusek, czy upowiec
  • ~rpg
    (2017-03-29 12:55)
    Strzelał raczej ktoś kto się zna na broni jeśli nie miał zamiaru nikogo zabić . Trafić z granatnika w ten sposób. Widocznie banderowcom skończyła się farba do bazgrania po pomnikach
  • ~marks_
    (2017-03-29 11:47)
    he, he, he ... już nawet prosiaczenko się dostosował do pisopolaczków i od razu wali: RUSKA PROWOKACJ A ;-)))
  • ~Zyczliwa
    (2017-03-29 12:53)
    No cóż Putin jest dobry na wszystko.
  • ~ajax
    (2017-03-29 16:01)
    Ruska prowokacja?Czy uniemożliwianie wyświetlania na Ukrainie filmu "Wołyń" to też ruska prowokacja?!Tymczasem kult faszystów banderowców UPA na Ukrainie kwitnie w najlepsze.
  • ~galazka
    (2017-03-29 16:53)
    Teraz chochoły mają radochę. Ciekawe jaki znowu podarunek otrzymają od Polaków ? Gdyby żyl Pilsudski murowana by była ekspedycja karna pokazać chochołom gdzie raki zimują
  • ~no nareszczie
    (2017-03-29 15:31)
    Po stwierczeniu, ze "to rosyjski trop" - mozna dalej finansowac Upadline. Przeciez wszyscy sie domyslali, ze to Putin zrobil to wszystko. Trzeba bylo to tylko jeszcze napisac. Nie zazdroszcze pracownikom polskim na Ukrainie.
  • ~rezerwista
    (2017-03-29 18:10)
    Jeszcze na dobre nie wszczęto śledztwa, a już Ukraińcy zwalają winę na Putina. Swoją drogą łazi sobie ulicą chłop z wielką rurą pod pachą, wali w dach konsulatu i nikogo to nie dziwi.
  • ~krytyk
    (2017-03-29 17:14)
    Jeszcze nie sprawdzono kto zawinił a już oskarża się stronę rosyjską .Poczekajmy na wynik wiarygodnego śledztwa.