• ~Pm
    (2017-04-02 20:57)
    Soros szmatki.
  • ~kisiek
    (2017-04-02 21:20)
    nie piszcie, że Soros jest filantropem, bo w te bajki mało kto wierzy, włącznie z jego zwolennikami, z których wielu jak sądzę jest opłacanych..taka filantropia za pieniądze
  • ~kuciap
    (2017-04-02 21:15)
    Sorosowe kukielki
  • ~Mam dla Was radosną wiadomość!
    (2017-04-02 21:23)
    Soros ma zamiar ... ... się zamrozić na 100 lat... >> Z rozpaczy! -- I to jest dopiero interesująca wiadomość!!! - - Bo - jak się okazało - mimo poniesionych po Brexicie i po wyborach w USA strat - ciągle go na to stać! Zamrażarka ma być zlokalizowana kilkadziesiąt metrów pod ziemią i w pełni zautomatyzowana, z własnym stosem atomowym jako źródłem zasilania, z przestronną i wygodną klimatyzowaną garsonierą i windą! -------- Do budowy mają być zaangażowane "polskie" firmy deweloperskie i poszukują tysięcy budowniczych!!! Może byście się razem z Grabarczykiem (pomagier grabarza - więc łopatą machać umie!) najęli przy budowie??? Chodzą słuchy, że to jest projekt rozwojowy i że są inni chętni na takie bezpieczne wyjście z kryzysu!!! ---------- A skądinąd wiadomo, że jak za te 100 lat Soros wyjdzie na wyprażoną słońcem bezludną pustynię z walizką dolarów - to POdobno pierwszą osobą, jaką spotka, będzie Balcerowicz - jak się potem okaże - sąsiad z tego samego "osiedla" zamrażarek! Też z walizką (ale niestety nie dolarów - nawet nie petrodolarów - tylko ze zwiniętym jak ślimak Rysiem Petru - który nawet nie przeczuwa, jaką mu sponsor szykuje świetlaną przyszłość - we własnej osobie)! Pomyślcie sami - jak to się dziwnie na tym świecie wszystko układa: Kiedyś Petru nosił teczkę za Balcerowiczem, a tu nagle Balcerowicz nosi Petru w walizce!!! Czy to nie zabawne? ------------------ Ale wracam do rzeczy. - Jak już się obaj staruszkowie zorientują - że niestety nie ma już w zasięgu niczego, co można by kupić (albo sprzedać) - wtedy uroczyście spalą swoje walizki na owym wspomnianym atomowym stosie, a dogasający żar zaleją swymi rzęsistymi łzami... A Petru - jako człowiek relatywnie młody i mający największe szanse na przeżycie - zostanie przewodniczącym partii, którą we trzech założą - a która będzie się nazywała Kropka Przyszłościowa.pu (od "pustynia")! // PS.: Jeśli Kosiniaka stać na wykupienie kwatery w tym samym osiedlu - to za sto lat ma szansę wejść z partią Petru w koalicję... - a wtedy koniecznie w skład prezydium sejmu trzeba będzie POwołać Borysa Budkę - który może do tego czasu wydorośleje?! Oczywiście pod warunkiem, że Kosiniak się nad Budką zlituje i zabierze go w przyszłość w swojej walizce... ------------ P.S.: Podobno Węgrzy też masowo wykupują walizki!
  • ~bla, bla ale nie ...
    (2017-04-02 22:00)
    srosz - co za **uj tu wode maci ?
  • ~.
    (2017-04-02 22:13)
    Na Węgrzech Wybroczni też j u dz ą. Niech więc j u dz ą. Osiągną co osiągali za każdym razem, kiedy przeginali.
  • ~007
    (2017-04-03 04:37)
    Kiedy Polska się obudzi i wygoni tą V Kolumnę, która okradała kraj po 1989r.
  • ~tramp
    (2017-04-02 21:32)
    Orban jak i Kaczynski potrzebuje idiotow a nie wyksztalconych ludzi
  • ~.
    (2017-04-03 13:53)
    Nawet nie kłamią. Nie piszą - "tysiące Węgrów". Piszą - "tysiące osób".
  • ~Magik
    (2017-04-03 10:09)
    Moze wreszcie sie Wegrzy obudza i wy...dola Orbana na zbity pysk