• ~solidaruch 81
    (2017-04-14 11:34)
    pokazta zycie w USA - w przyczepach kampingowych, cale pokolenia bezrobotne, bez najmniejszych swiadczen socjalnych,bez szans na wyksztalcenie. Niemieckie dziady -u was leci w tym samym kierunku. Zostawcie Koree w spokoju - beda chcieli to wyzwola sie sami, jak my w 1981 roku !!!
  • ~Henryk
    (2017-04-14 11:11)
    Zdjęcia wzięte z telewizji .Nic z życia codziennego
  • ~ww
    (2017-04-14 11:12)
    Jedna tłusta ****** w kraju biednych ludzi, to dopiero jest kontrast. Za pieniądze, które on przeżera, najadło by się pewnie z 500 osób. Drogie alkohole, sprzęty, potrawy - prawdziwy z niego egoistyczny, psychopatyczny spaślak.
  • ~rumor xyz
    (2017-04-14 12:57)
    Kim, nie poddawaj sie USA tak, jak(a wiz nie zniesiono) Polska!.Chron Koree przed "wprowadzeniem"ich demokracji!!!.
  • ~Kazior
    (2017-04-14 15:26)
    Wszędzie to samo. Miliony tyrające na soldateskę, która ściemnia, że ich broni, a tak naprawdę trzyma ich jak niewolników. To samo od lat jest w Rosji i w USA. Każda wielka wojna tworzy armię późniejszych darmozjadów, której nie ma jak rozpędzić. U nas już 70 lat żyją na koszt podatnika, nie robiąc nic pożytecznego i czekają na kolejny zakup uzbrojenia, żeby nakraść kasy. W razie wojny pierwsi uciekną, bo wiedzą, że nie ma żadnych szans z Ruskimi, gdyby chcieli na poważnie atakować.
  • ~blu
    (2017-04-14 15:31)
    a u nas czy państwo może pochwalić się oddaniem osiedla do użytku ?
  • ~człowiek
    (2017-04-14 13:34)
    fotografowanie "starannie wybranych miejsc i ludzi" nie jest obrazem codziennego życia, mości Redaktorze
  • ~Weredyk
    (2017-04-16 21:42)
    Ostatnia zelazna kurtyna to bedzie w US, jak Donek skonczy ten wysoki plotek ze stali na poludniu swej amerykanskiej komuny.
  • ~1234
    (2017-05-04 19:35)
    Metro ładne a ludzie smutni i przygnębieni