• ~Ch.W.D.PiS
    (2017-04-15 15:37)
    Taki pulchny, okrąglutki, nic tylko wystrzelać po pysku..
  • ~Ego71
    (2017-04-15 15:43)
    A może p. Antoni M. złożyłby CV, przecież tam bardziej niż w Polsce potrzeba takiego geniusza od modernizacji armii, wtedy budyń Kim mógłby rąbnąć defiladkę, prawie jak na placu czerwonym...
  • ~Adam
    (2017-04-15 13:16)
    Kim Jong z ta under cut fryzura i przepasiona, tlusta twarza niewoli swoj narod, grozi swiatu i wydawaloby sie, ze nie ma na niego mocnych. To ostatni z tych przywodcow jak Stalin!! Sam sie obrzera , a narod gloduje. Przeciez on jest tylko jeden. Czy nie ma mozliwosci rozwiazania tego problemu?
  • ~Carmen
    (2017-04-15 14:32)
    Kim taki radosny jak Kacz w polskim Sejmie .
  • ~autor nieznany
    (2017-04-15 11:49)
    dzieki interwencji usa na zlecenie onz nie udalo sie komunistom chinskim i koreanskim zalac calej korei. komunisci wymordowali wiekszos koreanskich elit, niszczac i palac kraj. co to jest komunizm widac porownujac dwie koree - dziki teror, nedza i zacofanie a na poludniu bogaty przadujacy technologicznie kraj. niestety pod wplywem zmasowanej propagandy koreanski psychopata (jak stalin do dzis) ma poparcie oglupialego ludu, wiec konflikt z nim moze skonczyc sie zniszeczeniem korei poludniowej. jedyna nadzieja jest pucz regularnie mordowanych prominntow - ale malo prawdopodobna.
  • ~Henryka
    (2017-04-15 12:03)
    Ładny, ciepły człowiek.
  • ~Ozz
    (2017-04-15 11:04)
    Różnica pomiędzy NK i EU i reszty świata zmiesza się z roku na rok, następne pokolenie będzie wybierało takich przygłupów w większości demokratycznych krajów na potegę
  • ~notable
    (2017-04-15 13:00)
    Dola Widocznie nie dostales wizy do USA, bo twoje wnioski sa idiotyczne, a moze amerykanie tez maja nowa bron tylko sie nie chwala, poczytaj troche zagraniczmnej fachowej prasy buraku
  • ~dolas
    (2017-04-15 09:56)
    Jestem ciekawy?co z tego wyniknie? Rok 1953 wojna w Korei jankesi wymordowali 2mil.koreanczykow !!!!! czy mysla jankesi ze oni im to zapomnieli???? To sie zdziwia i to bardzo !!!! Pamietacie 68rok inwazja UW i CCCP na CSR !!!! jankesi stali za Laba ico ? niepomogli czechom tylko sie przygladali !!!! policjanci swiata !!!!! smiech!
  • ~widz
    (2017-04-15 11:02)
    A co to ma to z tymi włosami? On ma a co ma na czerepie MALINIAK, NACZELNIK? Wyłaniają sie KÓŁKA z tyłu czachy ,czyżby mieli być awansowani do K.K?