• ~gostom
    (2017-07-01 17:25)
    Zniszczył nie tylko Niemcy na dobro Sąsiadów wschodniej Europy ale również i przede wszystkim swoją Rodzinę.
  • ~Jan S.
    (2017-07-01 16:33)
    Brak komentarzy bo to był bardzo porządny gosć
  • ~szary
    (2017-07-02 07:02)
    Wielki człowiek i polityk,a polaczki maja za Prezydenta papier toaletowy pana Prezesa.
  • ~Makrela bezdzietna
    (2017-07-01 19:59)
    ja Kohla nenawidziłam, on zrobił mi taki numer w kwietniu 2016 jak zaprosił do siebe do domu Orbana. Więc bardzo miło mi się patrzy jak on w trumnie leży i się tam kręci jak ja mu teraz smutnie gadam. Muszę umażać żeby go głęboko zakopali bo jeszcze wylezie i bruździć mi będzie
  • ~Zdegustowany
    (2017-07-01 17:14)
    Jan S, masz rację ale aż się prosi o komentarz do scenariusza uroczystości. Nie wiem kto miał większy wpływ na niego makrela czy ryży malarz kominów z pijaczkiem Junckerem. Jeśli z ramienia UE przemawiało dwóch panów a nie dopuszczono do wyrażenia kilku słów uznania dla zmarłego za wzorową współpracę obu państw przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę, to jest to wielka manipulacja. Można się domyślać czyja A fe makrela i inni.
  • ~pp
    (2017-07-01 19:27)
    Przykre, ze tusc bije tylu ludzi i nikt nie zrobi porządku
  • ~gren vox
    (2017-07-02 08:40)
    Tutaj stoje i niszcze chrzescijanstwo w Europie.
  • ~GOSC
    (2017-07-02 12:30)
    Szkoda ze nie przylozyl reki do WYMORDOWANIA POLAKOW
  • ~stega
    (2017-07-01 18:02)
    Ty ***** Ciebie przez małe nazywać cza!
  • ~auto,r n.ieznan,y
    (2017-07-02 09:46)
    Merkel nie malo, ze wbila Kohlowi sztylet w plecy to go oszukala, - wylansowal ja, niedawno zmyrly, jak sie okazalo, b.wazny tajny TW Stasi (UB). Wielbiciela dziel Stalina, komunistka. rozwalajac dzielo Kohla, udaje dzis demokratke.