• ~kwr
    (2017-10-01 12:16)
    Co na to EU ? Jak to możliwe że się tym jeszcze nie zajęła ? Czyżby wszyscy byli zajęci praworządnością w Polsce ?
  • ~ZwykłyPolak23
    (2017-10-01 13:38)
    I co POwiecie KODziarze czy Obywatele RP ? Gdzie nie ma demokracji i praworządności w Polsce gdzie wszelkie protesty są dozwolone czy w tzw demokratycznej Unii . Może pasowało by was POtraktować jak we Francji czy Hiszpanii to wtedy poczulibyście prawdziwą demokrację i praworządność
  • ~ale żart
    (2017-10-01 13:35)
    no i znów ojropa wchodzi na wyższy poziom demokracji, jest to demokracja wyznaczana długością policyjnej pały i twardością gumowych kul
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-10-01 11:58)
    Hiszpański rząd pewnie oświadczy że Katalończyków wspiera Putin i Soros...
  • ~europa narodów
    (2017-10-01 13:09)
    tak właśnie wygląda "wolność i demokracja" w UE ... macie siedzieć cicho, albo się zajmie wami policja ... Katalonia będzie dalej kolonią Madrytu ...
  • ~Autokton
    (2017-10-01 12:28)
    Katalonia nie jest jedyna na świecie i w Europie. Jest to początek autonomii. Unia nie rozpoczęła jeszcze rozwiązania problemu emigrantów, a pojawia się następny problem. Śląsk jest też w kolejce.
  • ~Edi
    (2017-10-01 13:28)
    I znowu chca przeprowadzic prawo silniejszego! Tym razem hiszpanski rzad.! Tu musi Unia Europejska przejac role posrednika, bo my nie chcemy w Europie, wsrod Europejczykow rozlewu krwi! Skoro Katalonia chce separacji , niezaleznosci od Hiszpanii, to znaczy , ze narod nie jest zadowolony w tej wspolnocie! Baskowie tez nie chcieli, ale po latach wojny z rzadem Hiszpanii doszlo do porozumienia. Teraz w Katalonii odgrywaja emocje duza role, trzeba to wszystko najpierw ochlodzic, a potem dojsc do porozumienia. Tu musi sie rzad Hiszpanii zadac pytanie dlaczego tak jest, dlaczego Katalonczycy nie sa z Hiszpania szczesliwi.
  • ~derek shmith
    (2017-10-01 12:37)
    kiedy niepodlegosc dla Bawarii ? jak donosi prasa -pierwsza niedziela pazdziernika to dzsiaj w niemczech - Dzien Pamieci Ofiar Inwazorow Merkel - szeroka opinia publiczna skalda hold pomordowanym, tysiacom ofiar codziennego gwaltu i pohanbienia, hold przeciwko rasitowskiej polityce przeciwko wlasnemu narodowi.
  • ~Dziwne...
    (2017-10-01 14:50)
    Co się tak dziwicie z tym strzelaniem gumowymi kulami??? U nas niedawno też strzelali.
  • ~tygrys
    (2017-10-01 14:52)
    Hiszpańskie ZOMO w akcji