• ~ferdek
    (2018-05-19 13:59)
    Żenada podwójna rozwódka karierowiczka i nagle księżna o chłopaku z niebieskiej branży nie wspominając
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-19 14:03)
    Jak młody chłopak mógł polecieć na taką raszplę zdeflorowaną ze 100 lat temu, która ze 100 węży gościła w swojej jaskini? Mnie to obrzydza i odrzuca. I jeszcze ta biała suknia rozwódki... Coś okropnego.
  • ~kuba
    (2018-05-19 14:01)
    Przechodzona ta nowa księżniczka
  • ~Tentego
    (2018-05-19 13:54)
    Ach , co to byl za slub! A kiedy rozwod?
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-19 12:45)
    Jestem taki podniecony tym ślubem jak ksiądz w dziecięcej przebieralni!
  • ~annna
    (2018-05-19 13:16)
    piszecie i mowicie o tm harrym co chodzil w w naziustowskim mundurze,,hahhah ale mi sensacja pies go tracal..zapominacie ze wielka brytania dokonala na oczach kamer morderstwa dziecka..hanba ..szczescia ta monarchia niezazna sa poprostu nieuczciwi i zaklamani..precz z pasazytnicza monarchia o niemieckim rodowodzie..
  • ~Daniel
    (2018-05-19 15:01)
    Czy polska telewizja publiczna TVP 1 nie ma na co wydawać środków tylko na transmisję pt. "Rudy się żeni " .Rudy nie jest fotogeniczny bo dostał kolorków jak żul z pod budki z piwem .W końcu wieczór kawalerski świętuje już od pół roku bo jest za co kiedy 400 milionów idzie w błoto na monarchię według ustawy izby gmin i izby lordów.Sprawą polskiego rządu jest sprawdzenie czy nie podbierają polskiego złota wywiezionego w 1939 na wystawny styl życia arystokracji.
  • ~DD
    (2018-05-19 14:59)
    Rudy jak by nie był księciem by nawet na niego nie spojrzała. tak samo jak ta druga na jego brata któremu nie domykają się usta
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika