Lista Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

1. Wojciech OLEJNICZAK

2. Katarzyna PIEKARSKA

3. Marek BALICKI

4. Alicja TYSIĄC

5. Krystian LEGIERSKI

6. Małgorzata WINIARCZYK-KOSSAKOWSKA

7. Elżbieta WIŚNIEWSKA

8. Marek PAPUGA

9. Grzegorz GRUCHALSKI

10. Piotr GADZINOWSKI

Kandydaci Platformy Obywatelskiej:

1. Danuta HUEBNER

2. Michał BONI

3. Paweł ZALEWSKI

4. Alicja DĄBROWSKA

5. Tadeusz ROSS

6. Alicja OLECHOWSKA

7. Marcin ŚWIĘCICKI

8. Krzysztof SKOLIMOWSKI

9. Kinga GAJEWSKA

10. Roman KOSECKI

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:

1. Zdzisław KRASNODĘBSKI

2. Hanna FOLTYN-KUBICKA

3. Jarosław KRAJEWSKI

4. Ewa TOMASZEWSKA

5. Marek JUREK

6. Agnieszka KCZMARSKA

7. Piotr UŚCIŃSKI

8. Wojciech OŁDAKOWSKI

9. Artur GÓRSKI

10. Anita CZERWIŃSKA

Kandydaci Europy Plus Twojego Ruchu:

1. Ryszard KALISZ 

2. Wanda NOWICKA

3. Krzysztof ISZKOWSKI

4. Nina SANKARI

5. Artur DĘBSKI

6. Katarzyna OLEJNIK

7. Tomasz SZYPUŁA

8. Daria TRAPSZO-DRABCZYŃSKA

9. Aleksander Paweł MAZUREK

10. Inga (Yga) KOSTRZEWA

Kandydaci Polski Razem Jarosława Gowina:

1. Paweł KOWAL

2. Krystyna IGLICKA-OKÓLSKA

3. Barbara JEZIERSKA

4. Elżbieta PAZIEWSKA

5. Janusz BYLIŃSKI

6. Mariusz OMELAŃCZUK

7. Bożena ŁUGOWSKA

8. Piotr WRZEŚNIAK

9. Wojciech MATYJASIAK

10. Tomasz SZLĄZAK

Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:

1. Grzegorz BENEDYKCIŃSKI

2. Bożena ŻELAZOWSKA

3. Dariusz GRAJDA

4. Lidia RUDZKA

5. Katarzyna KRĘŹLEWICZ

6. Sylwester JAGODZIŃSKI

7. Józef ZALEWSKI

8. Waldemar ROSZKIEWICZ

9. Przemysław CICHOCKI

10. Erwina RYŚ-FERENS

Kandydaci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro:

1. Jacek KURSKI

2. Hanna WUJKOWSKA

3. Anna MAKUCH

4. Mateusz CYMAŃSKI

5. Danuta TYNIEC

6. Zenon NOWAK

7. Monika ORŁOWSKA

8. Adam FILA

9. Bartłomiej STRÓŻKA

10. Paweł GAJEWSKI

Kandydaci Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke:

1. Michał MARUSIK

2. Jacek WILK

3. Grzegorz BIESZCZAD

4. Joanna BIEGAŁA

5. Mariusz SIUDYM

6. Joanna KRZYSZTOFIK

7. Krzysztof BRONOWSKI

8. Agnieszka STRZODA

9. Alina JANKOWSKA

10. Rafał PAZIO