Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości:

1. Waldemar PARUCH

2. Mirosław PIOTROWSKI

3. Sławomir ZAWIŚLAK

4. Beata MAZUREK

5. Beata GORAJEK

6. Ewa DUMKIEWICZ-SPRAWKA

7. Adam ABRAMOWICZ

8. Zdzisław PODKAŃSKI

9. Jarosław STAWIARSKI

10. Małgorzata SADURSKA

Kandydaci Platformy Obywatelskiej:

1. Michał KAMIŃSKI

2. Monika LIPIŃSKA

3. Mariusz GRAD

4. Beata TRZCIŃSKA-STASZCZYK

5. Krzysztof GRABCZUK

6. Izabela BIELECKA

7. Bogusław BRONIEWICZ

8. Krystyna WETOSZKA

9. Mirosław TARAS

10. Janusz POŻAK

Kandydaci Polski Razem Jarosława Gowina:

1. Andrzej STANISŁAWEK

2. Andrzej MAŃKA

3. Violetta TOBIASZ

4. Anna BOREK

5. Jerzy JANISZEWSKI

6. Dorota CISAK

7. Elżbieta KRUPA

8. Karol PASTERNAK

9. Marzena LIPSKA-TOUMI

10. Tomasz TOKARSKI

Kandydaci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro:

1. Jarosław ŻACZEK

2. Bogna BENDER-MOTYKA

3. Franciszek KAWA

4. Krystyna MURAT

5. Janina SZAWARSKA

6. Grzegorz LIPKA

7. Maria GARBACZ

8. Magdalena STRZELECKA

9. Jacek DUBIEL

10. Krzysztof KOZIEŁ

Kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego:

1. Arkadiusz BRATKOWSKI

2. Krzysztof HETMAN

3. Genowefa TOKARSKA

4. Józef ZAJĄC

5. Sławomir SOSNOWSKI

6. Hanna CZERSKA-GĄSIEWKA

7. Przemysław LITWINIUK

8. Elżbieta SEREDYN

9. Agnieszka ZDANOWSKA

10. Marceli NIEZGODA

Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

1. Jacek CZERNIAK

2. Kazimiera GOŁAWSKA

3. Irena KURZĘPA

4. Grzegorz GŁOWIŃSKI

5. Wacław CICHOSZ

6. Małgorzata KOWALEWSKA

7. Adam SZYMAŃSKI

8. Agata CZARNACKA

9. Rafał STACHURA

10. Gertruda MIAROWSKA

Kandydaci Europy Plus Twojego Ruchu:

1. Barbara NOWACKA

2. Grzegorz KURCZUK

3. Dorota POLZ-GRUSZKA

4. Marek POZNAŃSKI

5. Paulina LIPIŃSKA

6. Marek PALONKA

7. Dorota WÓJCIK

8. Łukasz PŁACHTA

9. Zofia POPIOŁEK

10. Michał KABACIŃSKI

Kandydaci Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke:

1. Jan SZYMONA

2. Katarzyna SŁOWIK

3. Andrzej DEMCZUK

4. Amadeusz POPEK

5. Magdalena HOŁOWNIA

6. Inez BIAŁOBRZEWSKA

7. Paweł BIŁANT

8. Małgorzata BOLIBOK

9. Monika KEMPISTY

10. Kacper KORWIN-MIKKE