• ~pisowski pisowiec
    (2014-01-31 08:41)
    Świetnie - bezinteresowny obrońca Polski! Jazgot przygłupów w rodzaju "zefir", "wigraszek" popisujących się niewiedzą najlepszą rekomendacją.
  • ~sokular
    (2014-01-31 08:39)
    Dla kogo kontrowersyjny i kto go tak urządził -kto mu czegoś do kawy dosypał i na czyje zlecenie ,ŻE WYNOSILI GO Z SALI??? oto kilka pytań.
  • ~miro i ryhu
    (2014-01-31 08:46)
    przyzwoity czlowiek to go barachło zniszczyło-a motłoch to kupił
  • ~Kajetan
    (2014-01-31 08:35)
    jasne, jak już się trafi ktoś komu rzeczywiście zależy na tym kraju to trzeba go od razu zdyskredytować.
    Polak przed szkodą i po szkodzie głupi ...
  • ~Oko Jara
    (2014-01-30 20:06)
    Jaki Patryk?
  • ~TFU-j fan
    (2014-01-31 08:38)
    @mjk - to Ty nas kiedyś przekonywałeś, że cukier po 1,65 zł to maksymalna dopuszczalna cena ? Ale i tak spartoliliście, miał być u nas po 6 złotych, a wy co ? Partacze skończone !!!
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-01-31 11:30)
    "Jack" - jak widać po Twoim wpisie - oglądasz obrazki nie umiejąc czytać. Kiedy Niemcy (nie "bezimienni faszyści") wieszali Polaków i Polki - ofiary również "śmiesznie" podrygiwały. Pewnie też brały proszki, jak piszesz. Cieszysz się, że kupujesz niemiecki cukier (innego w Polsce raczej nie ma, mimo napisów) i jest Ci wszystko jedno. A z protestów Janowskiego zapamiętałeś nieżyczliwe opinie, nie gorzkie fakty. Masz problemy z postrzeganiem - więc czym prędzej zapisz się do PO, jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś Za poziom umysłowy dostaniesz bonus - nie musisz płacić składek
  • ~Jack
    (2014-01-31 11:18)
    Gabriel Janowski łykał jakieś proszki i śmiesznie podskakuje. :)
  • ~pol anka
    (2014-01-30 19:46)
    ciekawe kto razem z nim pił kawę 16 stycznia 2000 roku. Po tych paru latach od tego dziwnego zdarzenia na chłodno można ocenić, to nie był stressssss. W kontekscie tamtych wydarzeń należy się zastanowić kim był Emil WĄSACZ
  • ~Renegaci,zdrajcy,kolaboranci!!!!!
    (2014-01-30 22:35)
    @dzień
    o takich karaluchach jak ty pisałem