• ~katar
    (2014-03-10 12:26)
    a Sawicka ?
  • ~mecenas
    (2014-04-06 09:15)
    --ciekawa "kolejność alfabetyczna". Thun, Wenta, Sonik. Na głowie alfabet postawili, czy co?
    -A z tej całej bandy tylko Sonik jest wart tego, żeby być europosłem. Udowodnił to dotychczasową pracą.

    -Reszta to leśne głupki i figuranci. Jak to w PO. Najlepsi na koniec, głupki i kolesie na początek.
  • ~naiwny
    (2014-04-05 19:10)
    Ludku nad Wisłą zobacz czym cię karmią !!! tanimi ochłapami za które i tak ty będziesz płacił !!!.
  • ~opinia
    (2014-04-05 19:03)
    POgonić tych karierowiczów,dość kłamstwa i obłudy w tym kraju.
  • ~Yntelygent
    (2014-04-05 18:49)
    Tak oto wygląda twarz nizinnego górola nie skażona myśleniem.
  • ~rafal
    (2014-04-05 18:42)
    Nikt normalny w tym kraju na wybory nie chodzi.
  • ~ajaj
    (2014-04-05 17:50)
    ADAMEK BĘDZIE POTRZEBOWAŁ ASYSTENTA OD MYŚLENIA I POSIADANIA WIEDZY ...
  • ~Manipulatorzy-zawodowi kłamcy
    (2014-04-06 09:18)
    Dlaczego Rosa Thun nie występouje pod swoim pełnym nazwiskiem Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein? Czyżby wstydziła się swego niemieckiego małżonka? Czy Polakow, że ma w nosie sprawy polskie?
  • ~cesa
    (2014-04-06 09:17)
    Wielkie rozczarowanie! Ceniłam bardzo Trenera Wentę. Byłam przekonana, że ważne są dla niego te wartości, którym sprzeniewierza się Platforma. Wielki żal...

    Panie Bogdanie Wenta sądziłam, że uznaje pan grę fair. Tymczasem przystał pan do drużyny, która nigdy nie przestrzegała tej zasady. To żenujące z pana strony.
  • ~zofia
    (2014-04-06 09:13)
    Musicie Państwo to koniecznie przeczytać! – „Resortowe dzieci się tłumaczą – Michał Komar” (artykuł w doskonały sposób ukazuje mentalność dzieci aparatczyków peerelowskiego reżimu)