• ~katar
    2014-03-10 12:26
    a Sawicka ?
  • ~mecenas
    2014-04-06 09:15
    --ciekawa "kolejność alfabetyczna". Thun, Wenta, Sonik. Na głowie alfabet postawili, czy co?
    -A z tej całej bandy tylko Sonik jest wart tego, żeby być europosłem. Udowodnił to dotychczasową pracą.

    -Reszta to leśne głupki i figuranci. Jak to w PO. Najlepsi na koniec, głupki i kolesie na początek.
  • ~naiwny
    2014-04-05 19:10
    Ludku nad Wisłą zobacz czym cię karmią !!! tanimi ochłapami za które i tak ty będziesz płacił !!!.
  • ~opinia
    2014-04-05 19:03
    POgonić tych karierowiczów,dość kłamstwa i obłudy w tym kraju.
  • ~Yntelygent
    2014-04-05 18:49
    Tak oto wygląda twarz nizinnego górola nie skażona myśleniem.
  • ~rafal
    2014-04-05 18:42
    Nikt normalny w tym kraju na wybory nie chodzi.
  • ~ajaj
    2014-04-05 17:50
    ADAMEK BĘDZIE POTRZEBOWAŁ ASYSTENTA OD MYŚLENIA I POSIADANIA WIEDZY ...
  • ~Manipulatorzy-zawodowi kłamcy
    2014-04-06 09:18
    Dlaczego Rosa Thun nie występouje pod swoim pełnym nazwiskiem Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein? Czyżby wstydziła się swego niemieckiego małżonka? Czy Polakow, że ma w nosie sprawy polskie?
  • ~cesa
    2014-04-06 09:17
    Wielkie rozczarowanie! Ceniłam bardzo Trenera Wentę. Byłam przekonana, że ważne są dla niego te wartości, którym sprzeniewierza się Platforma. Wielki żal...

    Panie Bogdanie Wenta sądziłam, że uznaje pan grę fair. Tymczasem przystał pan do drużyny, która nigdy nie przestrzegała tej zasady. To żenujące z pana strony.
  • ~zofia
    2014-04-06 09:13
    Musicie Państwo to koniecznie przeczytać! – „Resortowe dzieci się tłumaczą – Michał Komar” (artykuł w doskonały sposób ukazuje mentalność dzieci aparatczyków peerelowskiego reżimu)