• ~Zgredek
  (2014-03-28 21:37)
  Nie liczcie na jakąkolwiek mądrą decyzję naszego rządu. Zarówno PO jak i PiS mają w d Polskę. Podobnie jak SP, Polska Razem, PSL, Palikociarnia czy SLD. A może ktoś wierzy w agentów Watykanu?
  Nasi politycy myślą tylko o sobie, swoich rodzinach, swoich znajomych i chętnie dadzą innym co nie ich. A zabiorą co się da słabym. Rozdawanie majątku naszego, klerowi katolickiemu, to hańba ,,patriotów" po roku 1989. Hańbą jest stworzenie condominium Watykanu, służalstwo wobec USA, NATO, Brukseli.
  Hańbą jest wygadywanie głupot na temat Niemców i Rosjan przez PiS i lizanie butów USA i agentom Watykanu. Hańbą jest robienie, z ofiar katastrofy smoleńskiej, ofiar mordu rządu i Federacji Rosyjskiej. Byle tylko ludzie nie poznali prawdy o nieodpowiedzialności L. Kaczafiego i jego braku umiejętności w kierowaniu zespołami ludzkimi. Przecież ich zachowanie jest takie same jak Wiplera, Rokity i Protasiewicza, Karskiego. Czyli narozrabiać,naubliżać zwykłym ludziom w czasie ich pracy, zmusić ludzi do reakcji i do walki o swą godność, a potem przedstawić siebie, jako ofiary. To teraz odstawiają ludzie Oł. Muzyczki na Ukrainie - ,,biedak" został zamordowany, bo milicjanci, nie dali mu się zastrzelić. Ludzie Kaczafiego to BMW. Ludzie PO są tacy jak ludzie PSL - wszystko dla siebie a dla narodu jałmużna. I z tej jałmużny zabierają dla siebie ile się da. Nasz majątek rozdali agentom Watykanu /i dalej im płacą miliardy/ oraz Unii, USA. W kraju rządzą obce banki, firmy ubezpieczeniowe, spekulanci giełdowi np. Soros i OFE. Zwykły Polak nie ma ulg i nie ma co liczyć na uczciwą pracę białej mafii, czarnej mafii, policji, wymiaru sprawiedliwości, nauczycieli. Nawet w sklepie, trzeba stale na ręce patrzeć kasjerkom. Bo ceny w kasie są inne niż na półkach, a zwrot butelek to się mylą. Dziwnie na swoją korzyść. Sędziowie zawyżają opłaty sądowe, za długo procedują.
  A wielu marzy, że jak zmienią ekipę, to nowi będą rządzić lepiej. Inni chcą zbojkotować wybory. Nie ma tak dobrze. Politykierzy walczą o stołki dla siebie, a nie dla nas. Popieram propozycję jednego z forumowiczów. Pójść na wybory do Europarlamentu i skreślać wszędzie 1- ki. Trzeba pokazać cwaniakom partyjnym, ze potrafimy korzystać ze swego prawa głosu, no i dać szansę - tym, z ostatnich miejsc - czyli takim jak my, skazanym na przegranie.
 • ~antyPO
  (2014-03-28 18:37)
  czy ci durnie co produkują te reklamy myslą żę pod ich wpływem zmienię poglądy i nagle zagłosuję na inna partię ,gdzieś widziałem artykuł czy pis przegra wybory przez rozwód kaczyńskiej .a co piernik do wiatraka generalnie mam ich wszystkich głeboko nie mam zamiaru nabijać kabzy nierobom
 • ~gender oborowej KLEMPY
  (2014-03-28 15:50)
  do~Prawda w oczy kole2014-03-28 15:03

  "Spoty PiS-u siermiężne? Ale PRAWDZIWE !!! Niestety."

  Brakuje mi w tej PiSlamskiej "prawdzie" PRAWZIWNYCH obrazków uchlanego w szafie fiuta Hofmana, Burdelmena z krzsłem "agencika" Tomka, rajdu Melexem uchlanego Karskiego, moczymordy w sanie z fiutem na wierzchu Lipinskiego, plugawego ryja starej panny Kryśki P. etc...
 • ~Sten
  (2014-03-28 16:30)
  Jak to jest, że Tusk - człowiek Moskwy w Warszawie, przydoopas terrorysty Putina co nam zagraża wojną, po tym wszystkim czego się dopuścił NADAL utrzymuje władzę w Polsce???
 • ~S O L I D A R U C H
  (2014-03-28 16:33)
  "Ich RUCH" to bolszewicka a g e n t u r a na terenie Chrześcijańskiej RZECZYPOSPOLITEJ
 • ~Fon Antobello
  (2014-03-28 16:42)
  Partia milosci reklamuje WSI zeby zagwarantowac gladki transfer do Moskali. Trzeba tylko przetlumaczyc jeszcze przemowienie Janukowycza
 • ~@@@
  (2014-03-28 16:46)
  Precz z politykami.
 • ~tak jest
  (2014-03-28 17:09)
  Do spotów PiSu nic nie mam .Reszta to chała.
 • ~Drzazga 101
  (2014-03-28 17:26)
  O Matko, ja - osobiście zresztą - mam głęboko w dupie to, co proponują mi partyjniackie kliki w temacie WYBORÓW do eparlamentu. Wiadomo, że ten - przepraszam za wyrażenie - ORGAN, ma guano do powiedzenia, bo o wszystkiem decyduje kanclerzyna Merkel i insze, krajowo-zrzeszone, jej podobne WODZE, w tym nasze McDonaldu. Tak, że ten spicz, to tylko zawracanie dupy i mówienie, że to "Siermiężne, obraźliwe, nudne..." nie ma ABSOLUTNIE żadnego znaczenia, bo TE WYBORY ja olewam ciepłym moczem, nawet żeby McDonald i Jarkowycz zrobili stójkę, albo szpagat na tych spotach, kuervas ! Ten jewrejski eparlament jest nam potrzebny jak psu piąta noga, alibo nam Senat RP, karwas !
  Hej !-
 • ~kaczkodan
  (2014-03-28 17:38)
  ~S O L I D A R U C H2014-03-28 16:33
  ... Chrześcijańskiej RZECZYPOSPOLITEJ

  To prawda, że polski ciemnogród jest pospolity ale chrześcijański?...śmiem wątpić...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.