• ~precz z nwo
  (2014-04-06 12:46)
  POlecam wszystkim film dok."Kto rzadzi Unia Europejska" na youtube! Lobbysci,rzecz jasna a kasa nadal plynie w rece Oligarchii ktora z reszta stworzyla ten brukselski CCCP-bis.
 • ~obywatel
  (2014-04-06 12:57)
  Dlaczego posłowie do PE nie wykazują dochodów z tytułu diet w oświadczeniach majątkowych publikowanych na stronie www.sejm.gov.pl?
  Są to dochody rzędu 250 000 -280 000 zł. rocznie !!!. Dochodów tych nie wykazał także- i jak widać umyślnie, także pan Migdalski - autor książki.
  Ludzie takiego pokroju oraz niektóre organy państwa robią z nas idiotów. Cała machina państwowa ściga posła za zegarek, gdy tymczasem posłowie PE zatajają dochody rzędu kilkuset tysięcy zl. rocznie. Pozdrawiam
 • ~sp
  (2014-05-18 15:23)
  Kompletna demoralizacja i szereg głupich pomysłów.
  Kolejnym głupim pomysłem jest nakazowe zniesienie ROAMINGU. Jest to całkowicie niezgodne z rzekomo świętą zasadą, że nie wolno przerzucać kosztów. Wiadomo jednak, że koszty połączeń zagranicznych będą przerzucone na połączenia krajowe, które mogłyby stanieć. Biedniejsi będą płacić za bogatszych, którzy częściej korzystają z połączeń międzynarodowych.
 • ~starszy pan
  (2014-04-07 05:41)
  Widuje banery z tym osobnikiem co habilitować się chciał . Niestety nie zagłosuję na niego . Głupota nie jest moją najlepszą cechą .
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-04-06 15:41)
  Teraz Q...wa my
  Pamietamy was PIS i waszego Kurskiego + prezesa

  ktorzy powiedzieli ze zaden dzialacz PIS GLODNY NIE BEDZIE !
 • ~bezrobotny gurnik z jastrzebia
  (2014-04-06 15:33)
  owocem pracy rzadow PO/PiS jest prawie 3 milionowa emigacja biedy i poszukiwania chleba - niestety Polska sajtala sie pustynia ludzi inteligentnych. Kraj opuscilo najlepsze mlode pokolenie i tak zasililo europejski rynke zmywakow i robotnikow nieprzymusowowych. Widocznie wyzysk i ponizenie u innych lepszy jak miod kolejsnych i nieudolonych rzadow,klik,korupcji, kolesiostwa.

  Kto sie nie zalapal na przekret informatyzacji kraju,ten poprostu nic nie ma, kto sie nie zalapal na spekulacje publicznymi pieniadzami na foreksie, czy deriwatach - ten poprostu nic nie ma, kto sie nie zalapal na amber gold i tysiace innych przekretow wladzy -ten nic nie ma. 98% Polakow ma dobre checi i puste kieszenie, niespelnione marzenia o rodzinie dzieciach, pracy.

  Niestety alenie ma zadnego dobrego wyjscia z tej beznadziejnje sytuacji,jak olanie tego kraju i wyjazd,kto moze - jeszcze na zachodzie sa szanse na zasilki,na mieszkania, na przyszlosc dzieci - ale ten statek juz jest pelny i zachod juz przykreca srube i embargo na sztandarowy produkt eksportowy kliki PO/Pis - czylinaszej biedy i beznadzieji zycia w tym nieszczesliwym kraju.

  Jak podaja statystyki coraz mnie pieniedzy wplywa od emigrantow do Polski, coraz mniej ludzi ma zamiar popierac ten rezym emerytow z prl i spiacych na styropianie.
 • ~koza
  (2014-04-06 14:28)
  jak sie do rabia kler hy prześwietlmy ich apanaże dlacze go te q urwy sie nie biczuja ani nie chodza na kolanach holoto i barany boze
 • ~zden
  (2014-04-06 13:53)
  W Brukseli nie powinno być tramwajarek, bokserów czy innych przypadkowych ludzi chcących jedynie dorwać się do łatwego w ich mniemaniu "koryta". To wielka odpowiedzialność wobec narodu, który mają reprezentować w UE, a nie na poziomie gminy!
 • ~ofiara
  (2014-04-06 13:15)
  te hieny nigdy nie zrozumieją ludzi co maja utrzymać swoje rodziny za 1600 zł brutto, walczą tylko o swoje grube portfele, reszta się nie liczy, nas potrzebują tylko do wyborów
 • ~klersedes
  (2014-04-06 12:05)
  z braku laku kit dobry tylko korwin a dlaczego na pewno madrzejszy od kaminskiego z po brrrrrrrrrrrrr millera i tuska i ijarkacza lepszy LE pen Niz żaden
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.