• ~ech
    2015-09-11 16:00
    Petru? A to ten co nosił teczkę za Balcerowiczem.
  • ~czytelnick
    2015-09-11 15:47
    a głupi dziennik publikuje zdjęcia z wielkiego Happeningu na 10osób, Panie/Panowie redaktorzy pewnie również pracujecie na etatach kto się za wami wstawi jak zdeptają związki zawodowe i wylądujecie bez żadnych praw na śmieciówkach? Jak to mówią raz na wozie raz pod wozem. Pozdrawiam chłodno
  • ~Arek
    2015-09-11 15:24
    To takie same przygłupy jak te od rudego emigranta cudotwórcy , który strasznej biedy narobił i uciekł.
  • ~kok
    2015-09-11 21:30
    ludzie czy wy jeszcze macie mozg a jeżeli tak to go używajcie---kto popiera ta partie--Petru-- rowna się Balcerowicz---a co zrobil z tego kraju nie trzeba nikomu tlumaczyc
  • ~kubi
    2015-09-11 23:00
    Ryszard Pierdu, jako reprezentant interesów finansjery, nie jest wiarygodny w roli bojownika o skromny styl życia ludzi z kręgów nomenklatury. Powiedziałbym, że w tej roli jest żałosny i śmieszny zarazem.
  • ~kob
    2015-09-12 11:31
    Ten synek Balcerowicza niech przedstawi lepiej swoją współpracę z Tuskiem A Pieska Dudy i tak żaden kundel zwolenników Petru nie przebije Kacperek jesteś cudowny
  • ~m-53
    2015-09-12 23:01
    1. psiapsiółka "po linii" vel Kopara właśnie go wyrolowała i zgłosiła postulat jako swój.
    2. co Petru do złotej miski Kacperka - nie z jego składek, nie jego interes.
    3. Nowoczesna ma jak widać ambitny program gospodarczy - równe prawo psów do michy.
  • ~eródyta
    2015-10-04 09:32
    A mi się wydawało, że PSY już od dawna cieszą się przywilejami, zwłaszcza w ocenie ich poziomu intelektualnego.
  • ~jack
    2015-09-11 17:01
    trolle! po czyjej stronie stoicie! trzeba wygnać te hołotę niby-związki zawodowe, Brawo Petru!
  • ~olo
    2015-09-11 22:45
    i bardzo dobrze !!!
    niech Duda schudnie
    bo sie wypasl za bardzo