• ~Wilga
    2015-10-11 17:46
    Wspaniały pomysł z tą restauracją ,,Ewa & Przyjaciele " Im (PO) trzeba przypominać o tych aferach bo oni mają akurat do tego krótką pamięć i już by chcieli żeby Polacy o tym zapomnieli.
  • ~JMK
    2015-10-11 17:54
    Byłem zdjęcia zrobiłem. Polecam innym .Trzeba uwiecznić to czym jest i czym pozostanie w pamięci Polaków Platforma tzw.Obywatelska.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    2015-10-11 16:40
    ZŁODZIEJE I PRZEKRĘCI MAFII - PO MYŚLELI ŻE MY O ICH AFERACH ZAPOMNIMY ...
  • ~miodowa 23 wawa
    2015-10-11 17:06
    Ale sweetfocie można strzelać! Z wielkimi tuzami i aferałami Zielonej Wyspy! Warto iść z dziećmi i porobić pamiątkowe zdjęcia.
  • ~kamil
    2015-10-11 17:21
    Tu juz nie chodzi o to, ze tam byli,tu jest wiekszy problem,sloma,siano i styropian dorwal sie do wladzy,zadnyz zasad,zadnego szacunku do piastowanego Urzedu,najlepszy przyklad,Komorowski,rozumiem ,mozna zabrac biurka,krzesla,jakies faxy,ale kieliszki,czy widelce,czy deski do krojenia,to juz swiadczy tylko o prymitywnej pazernosci prowincjusza,ze w Polsce Polacy nie reaguja na to,to tylko mowi jedno,Polska elit nie posiada,moze nowy Prezydent dr.Andrzej Duda jest poczatkiem budowy elitarnej Polski,o ile sloma i siano go nie zniszczy.Te elity ogladalem na Slasku po wojnie,rece wycierali do obrusa,ale to byla wladza ludowa,
  • ~amelka
    2015-10-11 17:59
    Gazeta "Wprost" już przeprasza Bireckiego (sprawa Skoków), czytaj więcej na portalu "wpolityce". Celowa zagrywka żeby PO i ich poplecznicy, nie wyłączając dziennikarzy, mogło opluwać PiS, należy winnych pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Tylko kara uchroni przed zakłamaniem i zaczadzeniem tych świń.
  • ~tourette
    2015-10-11 19:52
    PO to banda kretynów i nie ma co z tym dyskutować. Jednak ta 'restauracja' to dla mnie głupi pomysł. PO jest już skompromitowane, PIS powinien skupić się na konkretnych planach i reformach i na tym opierać swoją kampanię wyborczą. Poza tym jeżeli jest to normalnie funkcjonujący lokal gastronomiczny, to czy został otwarty zgodnie z prawem (co za paradoks...)? Partie polityczne są finansowane z budżetu Państwa, czy środki te mogą być przeznaczane na czerpanie tego typu korzyści (restauracja ma w zamierzeniu zarabiać)? Nawet jeśli można, to czy jest to zgodne z etyką? No i idź teraz człowieku i głosuj...
  • ~jan
    2015-10-11 17:01
    już była Duda pomoc i co i nic , Ona myśli ze Polska to Dom Kultury w jej miasteczku tylko to umie - ciemny lud to kupuje bo myśli obrazkami
  • ~łowca PIS debili
    2015-10-11 22:33
    Rozumiem że p.Szydło w restauracji będzie pracowała jako"babcia klozetowa". Nie ma to jak właściwy człowiek na właściwym miejscy..A kto w szatni?.
  • ~zdychaj bezzebny gnomie
    2015-10-11 22:42
    DZIEKUJEMY PO za stadion NARODOWY...niech PIS bedzie przeklety !!