• ~jerzy
    2015-10-19 22:36
    Szydło5 :Kopacz 0
  • ~warszawiak_:)
    2015-10-20 05:56
    Promujcie jeszcze więcej PO, KLAKIERZY z Dziennika.
    Z pewnością wygra ...
  • ~eror 404
    2015-10-20 10:24
    Żegnamy Platformo, nie będziemy tęsknić!
  • ~Polak
    2015-10-20 13:59
    Oszustka Smoleńska gubi się sama w swoich kłamstwach . ŻENADA.
  • ~Jan Stańczyk
    2015-10-20 14:09
    Czy ktoś rozsądny w Polsce uwierzy Premierce , manipulatorowi ,kłamcy ? Po 8 latach byle jakich rządów nagle tyle obiecanek ???wypełniła zobowiązania ,wobec kogo? chyba wobec swojej mafii PO, silna gospodarka , jaka? Rząd Tusko-Kopacz zniszczył polski przemysł!!! Kolejne bzdety PO dla głupich
  • ~Robnad
    2015-10-20 15:28
    "Najnowszy tygodnik „ABC” donosi, że rząd Ewy Kopacz po cichu zgodził się na przyjęcie do Polski nie 12 ale 100000 ( stu tysięcy!) islamskich migrantów. Zwłoka w realizacji zobowiązania ma wynikać z wyborów. Decyzje jednak już zapadły. Według tygodnika brukselscy urzędnicy dysponują już nawet miejscami rozlokowania, a są nimi nieczynne koszary wojskowe i inne ośrodki, w których umieszczać można duże grupy ludzi. W tym, posowieckie budynki mieszkalne, znajdujące się w pobliżu miejsc stacjonowania armii sowieckiej w Polsce. Listy są gotowe."

    to obiecała Makreli.
  • ~on
    2015-10-21 09:01
    republika wyznaniowa - mówi pani, która wpuszcza do polski tysiące muzułmanów. p. kopacz czy jak oni za chwilę zażądają budowy kolejnych meczetów pani się zgodzi?
  • ~mordercy po=pzpr.mordercy, kiscaka..
    2015-10-20 14:24
    kopara spadaj jak najprendzej ty stara lampucero nadajesz sie tylko do fedrowania w tuska portkach ty zgnila oszustko..
  • ~wer
    2015-10-21 08:54
    kopacz jest ŁACHUDRĄ
    po prostu ODEJDŹ- zostawisz RESZTKI HONORU
  • ~Kurski
    2015-10-21 11:56
    Beata StraSzydło tak nakłamała w obu debatach ,że brakło tylko ,żeby powiedziała ,że prezes to wysoki przystojny brunet o wzroście 190 cm !!!