• ~Posloik
    2015-10-19 21:55
    Kopacz była beznadziejnie słabą,spanikowana i chaotyczna.nie nadaje się nawet ma soltusa
  • ~Artur
    2015-10-19 21:48
    Kopaczowej brak dobrego wychowania, bo cały czas przeszkadzała w wyPOwiedziach.
  • ~jajba
    2015-10-20 02:10
    Nastepne klamstwo pani Kopacz ze bedziemy zarabiali jak w Angli
  • ~Nh3
    2015-10-20 04:01
    Polacy jak nie wygra PIS to bedziecie mieli 100 tysiecy muslimow .I trzeba bedzie zaprojektowac nowe lazienki bo oni kopyta tylko myja.
  • ~kamil
    2015-10-19 23:16
    Badzmy troche wyrozumiali,pani kopacz musiala tlumaczyc sie za cale 8 lat sukcesow,afer i innych niepowodzen,ten mecz dobiega konca,wyborca odgwizda i juz nic sie nie zmieni,pani kopacz o tym wie,kiedys uczono mnie wierszyka:nie dogoni i w sto koni czasu ktory przeminal.Czas platformy przeminal,ona o tym wie,tylko jako slaba aktorka chce wmowic co innego Polakom.
  • ~januszjanusz
    2015-10-20 14:20
    Obiecala g...no i g...no Polacy dostana. Szkosa ze Polacy tak szybko zapomnieli o obietnicach tego prezydenta ... PiS jest partia klamcow i klamstwa.
  • ~januszjanusz
    2015-10-20 17:14
    P.Beato Szydlo - Panie jest nie tylko niepowazna ale i bezmiernie glupia. Widac to jak na razie po slowach , juz za tydzien , mam nadzieje to zobaczymy w cale krasie. Najbardziej sie ciesze, ze juz za niedlugo dostanie pani takiego kaczynskiego kopniaka ze dlugo panie nie sidzie ...
  • ~x
    2015-10-20 08:01
    Pani Szydło może obiecać wszystko, jest w lepszej sytuacji, bo może atakować a nie musi się z niczego tłumaczyć - nic nie robiła zatem się nie myliła. Nie jestem za PO ale za PiSem też nie.
  • ~a
    2015-10-19 22:45
    Obie panie byly beznadziejne, zwlaszcza Szydlo, Interesujace ze po calym nieudanym show na wielu kanalach byly dosc dlugie dyskusje tzw ekspertow o debacie. I to wlasnie bylo najtragiczniejsze.
  • ~awersja kacza
    2015-10-20 14:16
    Ten łysy dooopek i cała ta rozwrzeszczana banda to chyba byli naćpani? Ja odniosłam takie wrażenie!