• ~realista
    2015-10-25 23:09
    Bardzo dobry komentarz p. Kaczynskiego, tylko czy pozostale partie sa w stanie docenic tego madrego polityka - czy dalej będą nim BEZPODSTAWNIE STRASZYC jednocześnie POWTARZAJAC jego słowa (słowa P. Kaczynskiego) ( jak P. Kukiz- ze Polske sprzedaje się za bezcen, ze pozbywa się wykształconych Polakow itp. itd. (ale nie dajac Polakom zadnego programu naprawy kraju) dlatego p. Kukiz otrzymal tylko 9% a . Kaczynski 39%
  • ~Gratulacje!
    2015-10-25 23:46
    Brawo PIS!!!
  • ~gosc
    2015-10-26 00:25
    Ludzie ,jestescie wspaniali !
    To wielki sukces pana Jaroslawa Kaczynskiego.
    "sitwa " i tak zdobyla za duzo glosow,no coz ,teraz wiemy ile w Polsce jest przekretasow popierajacych PO.
    Ojczyzne nasza oczysciles z plew Panie,Amen.
  • ~ob.RP
    2015-10-26 05:56
    Kopacz "Nie straciliśmy tych 8 la"-zgadzam się, zrealizowaliście plan- zostawiając "Polskę na mapie" i postaci "kamieni kupy". Ale najważniejsze, że się kosztem Polaków i Polski ustawiliście, wspólnie z rodzimym, bezwzględnym biznesem.
  • ~Luban Slaski
    2015-10-26 16:40
    Powtarzam jeszcze raz , wy polskie barany . Kto Partie Jaroslawl Kaczynskiego nie szanuje , to niech go w dupe pocaluje . Po - wskie zlodzieje , niemieckie marionetki
  • ~Jerzy
    2015-10-26 16:51
    Bardzo celny komentarz
  • ~Pragmatyk
    2015-10-26 06:48
    Ciekaw jestem, dokad to teraz wszystko bedzie zmierzalo, bo jak Polska nadal bedzie robic polityke zwlaszcza dla USA i nadal jej wchodzic gleboko w du..., to nic sie nie zmieni, resp. stracimy i ostatnich realnych sojusznikow regionu, t.j. z grupy wyszegradzkiej, ktora ma odmienny stosunek oraz podejscie do Rosji oraz USA niz dotychczasowa Polska, zyjaca nadal w erze Pilsuidzkiego..., a nie w XXI wieku. A jaki potem zostanie Polsce sojusznik? Niemcy, co zawsze grali i nadal graja z Rosja lub rozwalona i niepewna Ukrajina??? Polsce brak prawdziowej pragmatycznej, dyplomatycznej oraz narodowej polityki! Trzeba nie zapomionac, ze zachod nam nigdy realnie w historii nie pomogl, a razie konfliktu z Rosja napewno bedzie sie trzymal swej ostroznej polityki oraz tradycji... a USA walczy talko tak, gdzie ma swe realne interesy, a Polska nie ma ani gazu, ani niczego... Tyle z mej strony dla porannego obudzenia sie...
  • ~Beneficjent
    2015-10-26 15:06
    Wreszcie pozbylismy się tego bajzlu Jarosław Kaczyński pokazał kto tu sądzi oby tylko Macierewicz i temu podobni nie zapsuli tego na co on tak długo pracował a kopaczowa z tuskiem pod sąd za zniszczenie rodzinnego polskiego przemysłu !!!
  • ~lonia
    2015-10-26 02:58
    Wybieracie samych przystojnych ha ha
  • ~MANNEKEN PIS to preziopisiu w akcji PISiania
    2015-10-26 15:19
    Yhy, zmieniać się to mają inni, a nie PIS za przeproszeniem, który wpuścił między ludzi największą dawkę nienawiści, obelg, kłamstw i obietnic od czasów komuny. Kierunek zmian będą nadawać bejsboliści o krótkich karkach, MariuszKa, Jacek Kur(...)ski z przybocznym Andrzejem Jawohlskim w towarzystwie Antoniego Macierewicza nadzorowani przez Joachima.