• ~Żyd z Izraela
    2015-10-27 15:34
    Coś ucichły hejty sfory POsranej partii. Oj, nie będzie teraz im lekko. Czas wziąć się do pracy, chwycić może za łopatę, widły może młotek lub wiertarkę i zacząć zarabiać na życie ciężką pracą i spłacać dług wobec Ojczyzny.
  • ~Moim zdaniem
    2015-10-27 15:43
    Marszałkiem Sejmu powinien zostać Jarek!
  • ~Ambasada Prusakow
    2015-10-27 16:59
    Minister Gowin na Ministerstwo Wojny to totalna porazka gdyz ta kandydatura absolutnie na to sie nie nadaje. 100 razy lepsza na tym stanowisku bylaby pani Ania Grodzka niz pan Gowin zbyt silnie ,, rozmodlijony,, i zbyt daleko,,, odjechany,,.
  • ~Ambasada Prusakow
    2015-10-27 17:11
    Mozna zasadnie uznawac , ze PiS robi powazny i niewybaczalny blad eliminujac z waznych stanowisk panstwwoych pana Antoniego. To marnotrawstwo aby tego gatunku,,, Dobro Narodowe,, marnowac trzymajac na lancuchu gdzie w budzie zamiast powolac na Ministra np. Sluzb Specjalnych tworzac uprzednio takowe Ministerstwo bo jest i od czego.
  • ~kwa kwa kwa kwa kwa
    2015-10-27 18:07
    teraz kwa kwa należy kwa kwa mówić kwa i kwa kwa
    tylko kwa kwa super kwa kwa
    kwa
  • ~vp
    2015-10-28 07:18
    I co jako marszałek będzie wiódł nasze pułki smoleńskie Putinowi na zgubę ?Omnipotencji to można mu zazdrościć ,bo intelektu już nie ?
  • ~egekutywa kc pis
    2015-11-04 10:19
    słusznie postępuje wielokrotny oszust co wybudował 3-milionymieszkań ,że ustala skład rząd bo jasno mówił w kampanii ale już tylko po tym jak wskaźniki mówiły o wgranej ,że jak StraSZydło się nie sprawdzi to będzie zmieniona w tej sytuacji zmieni tylko StraSzydło a nie cały rząd przez nią wybrany !
  • ~EpisKOPAT
    2015-11-04 10:33
    Kariery w IVRP nie zrobi Bronek Wildsztain ujawnił ,że na liście IPN jest kanalia cenzorka PRL która za pobory latała do Anglii na zakupy !
  • ~rok2015
    2015-11-04 10:13
    Jeżeli Zbigniew Zero zostanie M.S. to przechlapane będą mieli lekarze leczący ojca towarzysza Pierwszego Sekretarza POP PZPR w Rabce Zdroju i Sędzia która sadziła w tej sprawie ! Jak zostanie córka Wasserman to przechlapane będzie miał budowniczy domu i podłączający wannę !
  • ~kto kłamie ?
    2015-11-04 14:11
    Co zrobił Seremet w tak ważnej sprawie jak katastrofa z wypowiedzią Bielana jak to się ma do zeznań prezesa w Prokuraturze ?

    Adam Bielan: Prezydent Kaczyński zadzwonił do brata tuż przed tragedią

    Niedziela, 11 kwietnia 2010 (12:30)

    Prezydent zadzwonił z pokładu Tu-154 do brata Jarosława o godzinie 8.20 - zdradził Adam Bielan w rozmowie z Konradem Piaseckim. Do tragedii - przypomnijmy doszło - o godz. 8:56. Ja się zupełnie rozkleiłem - przyznał rzecznik PiS. Generalnie Jarosław Kaczyński trzyma się dobrze - dodał Bielan

    Konrad Piasecki: Obok mnie rzecznik i europoseł Prawa i Sprawiedliwości; człowiek, który był jeszcze wczoraj wieczorem w Katyniu i Smoleńsku, Adam Bielan. Był pan tam razem z bratem prezydenta, Jarosławem Kaczyńskim. Jak on się trzyma?

    Adam Bielan: Na początku… Generalnie dobrze. Zobaczyliśmy się Jarosławem Kaczyńskim koło godzi pierwszej, drugiej po południu. Nie ukrywam, że się zupełnie rozkleiłem, bo do momentu, gdy oglądałem to w telewizji, to było trochę nierealne. Nie wierzyłem w to, co widzę. Zachowałem się trochę automatycznie, zdzwoniłem się z kolegami. Musieliśmy się spotkać, pocieszać Jarosława. Ale jak zobaczyłem prezesa na żywo i zaczęło to do mnie docierać, że prezydent nie żyje, ja się zupełnie rozkleiłem. Prezes trzymał się dobrze. Zaczęliśmy rozmawiać. Drugi raz się rozkleiłem, jak prezes powiedział, że o 8:20 rano dostał telefon od prezydenta - z telefonu satelitarnego, z pokładu…

    Konrad Piasecki: Ale to był telefon, że wszystko jest dobrze, że wszystko idzie tak, jak miało iść?

    Adam Bielan: Tak, że wszystko idzie tak, jak miało iść. Prezes pytał, czy już wylądowali. Prezydent odpowiedział, że nie, że lądują za kilkanaście minut. To było - jak rozumiem - dwadzieścia kilka minut przed katastrofą. Jak to usłyszałem, to wyszedłem gdzieś tam do kuchni, żeby prezes nie widział mnie w takim stanie.