• ~Bingo
    2015-02-08 00:30
    Przemowienie Hrabiego Bula z kartki moglo porwac tylko dr Ewe...
  • ~Wilga
    2015-02-07 20:29
    Tak trzymać.! To nie było przeczytanie kilku zdań z kartki jak zrobił Komorowski ,ale to było przemówienie mówione z głowy na wysokim poziomie intelektualnym.Obrońcy obecnego strażnika żyrandola jest kogo się bać.
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    2015-02-07 21:04
    Przyjaciel Komorowskiego - Palikot - powiedział że największym jego osiągnięciem jest zgolenie wąsów!! - Prawdę powiedział! Ale tak naprawdę należy się zastanowić, który z kandydatów nie jest uwikłany w PRL +WSI ? Bo takiej III RP(tego targania się z Postkomuną, mamy chyba już dość?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-07 21:03
    Raz Bul się rozgościł
    nie bacząc na gości
    i zaczął sam pobąkiwać
    gdzie woda w dół spada
    i trudna to rada,
    bo to Wuj bezrada
  • ~Polak
    2015-02-07 21:00
    Boże, wysłuchałeś modlitw dziesiątek milionów prawdziwych Polaków i zabrałeś jednego, prosimy, modlimy się, zabierz też drugiego!
  • ~jarek
    2015-02-07 20:55
    Na co umarł lech kaczyński? Na szczęście!
  • ~ktos
    2015-02-07 20:53
    Tacy ludzie nie maja prawa mowic o Polsce. Nawiedzone singielki tanczace kiedys z roza w zebach przed ksiedzem? Pan prezes czegos tam? Pokazali w osobie upadleglo komika polskiego, kim na prawde sa. Piwem.
  • ~Rafalala na wiecu u Jarka?
    2015-02-07 20:50
    Tak, to na pewno on, robi telefonem zdjęcie z prezesem, blondas dla zmylenia fanów włoski przyciął.
  • ~WAW
    2015-02-07 20:50
    @ ~PiS be with you2015-02-07 19:58

    TO JEST TA CALA TWOJA DUDA - WYKONUJE TYLKO POLECENIA, BRONIAC GESZEFTOW KACZYNSKICH:

    To ministrowie Duda i Kownacki załatwiali ułaskawienie wspólnika Dubienieckiego
    Adam S., Andrzej Duda, fakty, Kancelaria Prezydenta, Lech Kaczyński, Marcin Dubieniecki, marta kaczyńska, minister, piotr kownacki, Radio Zet, tvn, ułaskawienie, urzędnik, wniosek, wspólnik, wyłudzenie
    Światło dzienne ujrzały kolejne szczegóły ułaskawienia przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Adama S., biznesmena z Kwidzyna, który wyłudził 120 tysięcy z PFRON, a potem wszedł do spółki z Marcinem Dubienieckim. W sprawę zamieszana jest Kancelaria Prezydenta Kaczyńskiego. Ministrowie Andrzej Duda i Piotr Kownacki kontaktowali się w tej sprawie z Prokurturą Generalną, a Kownacki miał nawet podpisać wniosek o ułaskawienie.

    PS - WIDZE ZE SZOK ZE TUSK ROZJECHAL KACZA NIEDOJDE NA KAZDYM POLU, JESZCZE WAM NIE MINAL... :)) NO NIC, NIE MARTW SIE, NAJWAZNIEJSZE ZE CI PLACA NA CZAS ZA WPISY NA FORUM... :))
  • ~dzięki Bogu
    2015-02-07 20:48
    Ktoś kto nosi bagaż zdradzieckiej, nieudolnej, niehonorowej, prorosyjskiej pseudoprezydentury leszka kaczyńskiego nie ma szans na wygraną!