• ~@Polska w rekach lekarki
    2015-02-15 08:38
    a ogorek to lepszy???TEZ PATOLOGIA!
  • ~czepiajew
    2015-02-14 20:11
    ogórek, ogórkowa czy korniszon ? lubię i to, i to, i to ! ale jak wszystko jest na właściwym miejscu i właściwie przyrządzone. piskliwe cytaty, użalanie się na niewpuszczanie na salony i węszenie spisku zamiast odpowiedzi o kompetencje i doświadczenie na królewski tron, dziękuję ale nie .
  • ~ZbyszekD
    2015-02-15 10:51
    Fruzia2015-02-15 10:40 mogę założyć się o każde pieniądze, że gdybyście stanęły obok siebie nie wahał bym się ani ułamka sekundy. Dzwoniłem do kuzyna w Niemczech, mówił, że nie ma żadnego problemu tylko dać ,,cynk'', chociaż z drugiej strony te zielone papiery, chyba u nich też są respektowane, ale Niemcy boją się nienawistników!!!
  • ~Panie Miller ale nisko upadłeś!!!!
    2015-02-14 19:58
    Jestem od lat za PiS...ale juz bym wolała,żeby Miller kandydował niz ...taka idiotka!!! NIE WSZYSTKIE BLONDYNKI SĄ TAK GŁUPIE JAK ONA!!! Szok! To jest ŻENADA ROKU!!! Spadaj babo durna i ZAJMIJ SIĘ LEPIEJ MĘŻUSIEM ZŁODZIEJEM!!! SZCZYT TUPECIARSTWA!!!
  • ~kamera
    2015-02-14 20:04
    uwielbiam Ogórkową
  • ~ZbyszekD
    2015-02-15 11:12
    Ogórek nie jest z moich ogródków działkowych. Ogórki lubię w ,,sezonie ogórkowym'', ale czyż nie jest lepsza piękna wykształcona dziewczyna niż analfabeta, zasypiający na spotkaniach i robiący obciachowe gafy?? Nie sądzę żeby jakiś młody człowiek miał jakieś wątpliwości!!! Wiek emerytalny wprawdzie przedłużony, ale jestem zdecydowanie za zrobieniem wyjątku!!!
  • ~asia
    2015-02-14 20:00
    Dobrze, że pokazali to zdjęcie w sukience bo już myślałam że z tego luzu i młodości w T-shircie wystąpiła
  • ~ŻENADA ŻENAD! ŻENADA STULECIA!!!
    2015-02-14 20:04
    PANIE MILLER!!! JAK PANA NIE WSTYD?! CZĘŚĆ POLAKÓW (POlactwo) TO FAKTYCZNIE IDIOCI, ALE...NIE AŻ TACY,ZA JAKICH ICH PAN UWAŻA!!! SZOK!SZOK!SZOK! I...OGROMNY WSTYD ZA PANA!!!
  • ~Ha!Ha!
    2015-02-14 20:10
    Niech bierze tego zezowatego z PSL-u pod de pache i niech spadają na drzewo!!! Pawłowi Kukizowi do pięt nie dorastają! Że o p. Andrzeju Dudzie nie wspomnę!! Ludzie! W każdych wyborach WYBIERAJCIE MĄDRZE...TYLKO PiS!! INNEJ ALTERNATYWY NIE MA!!! Widzicie co LEMINGI nawyrabiały i w jakim gó.w.nie od prawie 8 lat tkwimy!!! PRECZ Z PO+PSL+SLD!!! NA ZAWSZE Z NIMI PRECZ!!!
  • ~Do Leszka Millera!!!
    2015-02-14 20:15
    Co pan zawsze mówił?! Że faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna a po tym jak kończy,tak? MARNIE WAĆ PAN KOŃCZYSZ. Głosowałem na SLD ale teraz ze wstydu mi bardzo głupio, bo się bardzo zawiodłem, Jak można kogoś takiego wystawiać w tak ważnych wyborach! A JEJ MĄŻ MA KILKA POSTĘPOWAŃ W PROKURATURZE ...ZA ZŁODZIEJSTWO!!! To jakis koszmar jest.