• ~aw
    2015-03-14 16:31
    brawo p Duda .tych tłuków tak trzeba .oni rozumieją tylko obuchem w łeb .szkoda czasu na rozmowy z PO i panem gajowym .od 8 lat gadają bez ładu i składu
  • ~PO=złodziejstwo
    2015-03-14 16:05
    Red Bul z naciskiem na bul, kto wie co to takiego?
  • ~zwykły
    2015-03-14 16:22
    @nico. Jakie kpiny?Zgodę na zagarnięcie naszych pieniędzy z OFE (150 mld zł) podpisał , podpisał. Zgodę na jedną z najniższych kwot wolnych od podatku na świecie podpisał , podpisał. Na przymuszanie sześciolatków zgodził się , zgodził. Na wyrzucanie do kosza obywatelskich projektów ustaw, godzi się godzi. To jest pogarda, ale rządzących do zwykłych obywateli.
  • ~hodowca bydła
    2015-03-14 16:11
    W europie w niektórych krajacjch nawet BYDŁA NIE WOLNO KARMIĆi GMO ! bo jest rakotwórcze !

    -W Europie już 9 krajów wprowadziło zakazy na uprawy ! GMO:Niemcy,Francja,Austria,Włochy,Szwajcaria,Grecja,Bułgaria,Węgry,Luksemburg.

    DO @ ~jagoda2015-03-14 15:52 -Dlaczego sam z małżonką jedzą w kancelari żywnośc ekologiczną , a plebsowi każ jeść rakotwórcze GMO
  • ~odwiedź muzeum, odśwież pamięć!
    2015-03-14 16:37
    Komorowski podpisał GMO.
    Z tym GMO jest tak:
    Ludzie przez GMO są bezpłodni, a kliniki in-vitro bedą miały co robić i trzepać będą olbrzymią kasę!
  • ~Fujarek
    2015-03-14 18:29
    Dość psucia życia Polakom.Olejcie Ruską Budę.Głosujcie na Dudę.
  • ~Ja z Luwru!
    2015-03-14 18:14
    Czy na tej wystawie można obejrzeć gruszkę do lewatywy i te zafajdane gumioki Bronka, w których sypia?
  • ~Matka
    2015-03-14 16:18
    Panie Irena 38 i jagoda to idiotki! Przyjemnie? Pani Ireno 38, idiotko? Obraziłam panią? Jaką idiotką trzeba być, żeby PO-zwolić sobie wystawę, prawdziwych "dokonań" "obecnego Prezydenta" nazywać pomysłem idioty. Czy taka idiotka może mieć mieć mózg? Jak to brzmi? Zgodnie, kulturalnie i elegancko? Tak właśnie mówicie, językiem waszej odmiany zgody, miłości i tak merytorycznie. Idiotkami jesteście. Obrończynie zgody się znalazły. Zgody na to, aby bezczelnej aroganckiej klice, zwanej rządem, żyło się lepiej, tak idiotki? Poniżej pasa Polakom zagrywają wasi idole już 8 lat. Ale niestety, idiotek jak widać, jest niemało. Bezczelnych, agresywnych, aroganckich chamek. Kobiety PO.
  • ~jada wozy kolorowe z klonami Komoruska
    2015-03-16 01:31
    Kukla Komoruska ma dokonania ale te dokonania pozostana tajemnica bo sa w sprzecznosci z interesem polskich obywateli. Komoruska kukla tylko dba o interesy swoich agenturalno mafijnych pryncypalow, ktorzy go po sfauszowaniu wyborow wcisneli pod zyrandol.
  • ~Cynik o stoickim usposobieniu
    2015-03-14 19:17
    @~Duda to marionetka w rękach kaczego świra2015-03-14 18:49

    duda "zapomniał" napisać że był działaczem UW
    oto wiarygodność PiSdzielskich pomiotów


    == == == ==

    Jak się wnikliwie przeanalizuje losy i dokonania takich prominentnych "luminarzy" UW jak Balcerowicz, Frasyniuk, Geremek i Mazowiecki - no to istotnie nie ma się co dziwić, że szeregowy wtedy członek UW nie ma się ochoty chwalić, że się kiedyś jako młody chłopak dał tym sprzedawczykom i kunktatorom wykołować i omamić!!!
    Trzeba się tylko cieszyć, że Duda - odmiennie niż większość z was - na własną rękę i własnym trudem doszedł do rozumu, czego o tamtych czterech powiedzieć się nie da!!!

    Poznał się na nich i szybko ich porzucił.